تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Friday, 20 May , 2022

حیله ای جدید برای کلاهبرداری توسط فرقه رجوی / منافقین به بهانه زلزله کرمانشاه، اخاذی می‌کنند

  • کد خبر : 11706
  • 16 نوامبر 2017 - 10:22

فرقه تروریستی منافقین اقدام به اعلام شماره حساب در فرانسه برای جمع آوری پول به منظور کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه کرده است.

فرقه تروریستی رجوی با استفاده از فرصت پیش آمده برای کمک مردمی در زلزله کرمانشاه اقدام به اعلام شماره حساب در فرانسه برای جمع آوری پول کرده است.
این فرقه همینطور از ایرانیان مقیم آمریکا و اروپا به بهانه کمک به مردم زلزله زده درخواست کمک‌های مالی کرده است.

بر پایه این خبر، در کانال تلویزیونی فرقه موسوم به سیمای آزادی شماره حساب‌هایی متعلق به کشور فرانسه برای دریافت کمک‌های مردمی ارائه می‌شود که با توجه به سابقه این فرقه در واقع شیوه‌ای برای اخاذی از مردم به بهانه کمک به حادثه دیدگان است.

همزمان با تبلیغ برای دریافت کمک‌های مالی، عوامل نفاق در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به بهانه اطلاع‌رسانی بهتر، از مردم می‌خواهند تا تصاویر و اخبار خود را در خصوص حادثه کرمانشاه به شبکه‌های مرتبط با این گروه ارسال کنند.

در اخبار و اطلاعات درخواست شده توسط عوامل این گروه سوالاتی درباره شیوه‌های کمک رسانی دولتی، رفت و آمد مقامات نظامی و دولتی به کرمانشاه، کاستی‌های موجود در مناطق زلزله زده، خبرهای مربوط به اعتراضات مردم و … دیده می‌شود که با توجه به اهداف این فرقه در جهت جاسوسی و جمع آوری اطلاعات، مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد.
این همیاری در حالی است که مزدوران فرقه رجوی در عملیات دروغ جاویدان خود صدها نفر از مردم بی گناه این خطه را به شهادت رساند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=11706

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند