تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Friday, 20 May , 2022

صدای شکستن زنجیرهای اسیران فرقه رجوی می آید / اکنون آفتاب آزادی و رهایی اسیران در حال طلوع کردن است

  • کد خبر : 11675
  • 13 نوامبر 2017 - 10:27

هر روز خبر آزادی اسیری بعد از سال ها اسارت در فرقه بدنام و فریبکار رجوی به گوش می رسد. فریاد دادخواهی جداشدگان درخاک آلبانی و زیرگوش سازمان های حقوق بشری ‌و افکارعمومی مردم آلبانی طنین افکن است. اعضای نگون بختی که عمر و سرمایه جوانی خود را درسراب شعارهای فریبنده مسعود و مریم تلف کردند و اسیر در زنجیر سیم های خاردار و برج های سربفلک کشیده برای چنین روزی دست به دعا داشتند.

آنها گاهی درخلوت خاموش خود به یاد و در غم کشته شدن یارانشان چون مرتضی بهشتی می گریستند ولی آه و ناله شان درزیرسرکوب وحشیانه رجوی درگلو شکسته می شد.درسالیان سیاه حاکمیت ننگین صدام حامی رجوی ندای حق طلبانه انها برای خروج از فرقه و انتخاب حق مسلم تعین سرنوشت در زندان ابوغریب و دیگرشکنجه گاه های عراق در هم می شکست.

رجوی آن روزها که پشتش به حمایت اربابش صدام گرم بود در مقابل کوچک ترین اعتراضات اعضا مشت آهنین نشان می داد و آنها را به زندان و اعدام تهدید می کرد. آنگاه که صدام به درک واصل و رجوی درغم ارباب خود عزادار گردید. خانواده ها بعداز سال ها برای دیدن عزیزان خود به پادگان اشرف آمدند ولی باز با سیاست سنگ باران ، فحش و ناسزای سرکردگان رجوی مواجه شدند و با درخواست ملاقات آنها مخالفت شد.

صدها نفر از آنها به دلیل اعتصاب غذای اجباری و طولانی به بیماری های قلبی، کلیه و کبد دچارشدند و برخی دیگر به دلیل عدم رسیدگی های پزشکی با بیماری سرطان از پای در آمدند درحالی که در همان شرایط هزاران دلار خرج پروتز ، عمل جراحی صورت، کفش، کیف و لباس می شد!

آری دریک کلام اسیران فرقه تمامی سرمایه های خود را پای مریم ریختند و زندگی را باختند اما اکنون آفتاب آزادی و رهایی اسیران فرقه درحال طلوع کردن است.شب سیاه و سرد اختناق و سرکوب رجوی درحال غروب کردن است. هرروز ستاره ای از آسمان غم زده وستم دیده رجوی به دنیای آزاد طلوع می کند و پیام دیگر اسیران را بگوش خانواده هایشان و افکارعمومی جهانیان می رساند.

فرقه رجوی از حضور اعضای جداشده در تلویزیون آلبانی به وحشت افتاده است‌. مریم و دیگرسرکردگان شیاد فرقه خیلی تلاش کردند صدای اسیران را در مقرهای مفید و اشرف در نطفه خفه سازند ولی هیهات قصه رنج و هجران اسیران به سر آمده است.

صبح آزادی اسیران درحال دمیدن است وقتی نسلی آزادی را اراده کند برشب سیاه رجوی است که پایان پذیرد و برصبح روشن آزادی است که بدمد.

این را جدایی هر روز  و ساعت اعضا در آلبانی گواهی می دهد.

یادداشت خواهر رنج کشیده یکی از اسیران خوزستانی

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=11675

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند