تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Saturday, 21 May , 2022

اظهارات مضحک دو کودنِ ورزشی در سیمای فرقه تروریستی رجوی / آیا این کودنها نمی دانند که اکنون ورزش ایران چقدر پیشرفت نموده است ؟

  • کد خبر : 11421
  • 30 اکتبر 2017 - 20:55

دستگاه تبلیغاتی فرقه تروریستی رجوی دو تن از فوتبالیست های گذشته را به برنامه مسخره خود دعوت نمود تا در مورد وضعیت فوتبال اظهار نظر نمایند .

اصغر ادیبی و یک فیلسوف دیگر فرقه رجوی که در گذشته فوتبال بازی می کردند اکنون از بس در شغل کاسه لیسی برای رجوی تروریست فرو رفتند که فکر نکنم چیزی از فوتبال بلد باشند به طور مثال این آقایان کودن اظهار داشتند که اکنون مدیران فوتبال ما از عوامل دولتی هستند و اگر آنان که مدعی فوتبال در گذشته هستند هنوز نمی دانند که در زمان شاه نیز چنین بوده است به طور مثال مدیر باشگاه استقلال ( تاج سابق ) فردی به نام سپهبد پرویز خسروانی که وی از امیران ارتش بوده است و بعد از وی علی عبداللهی نوروزی نیز همکار وی بوده است . آیا این کودنها نمی دانند که اکنون ورزش ایران چقدر پیشرفت نموده است ؟ چرا آنان وقتی تیم فوتبال ایران به جام جهانی رفت چیزی عنوان نکردند ؟ چرا وقتی ورزش کاران ایران در مسابقات جهانی و المپیک به قهرمانی می رسند آنان یادشان می رود که اظهار نظر نمایند ؟ چرا جیره خواران فرقه تروریستی رجوی همیشه قسمت خالی لیوان را می بینند ؟ البته برای ما روشن است اگر قدری دستگاه مغزشویی فرقه تروریستی رجوی در مورد یکی از پیشرفت های ایران در هر زمینه ای حرف بزنند آن زمان باید انتظار داشت که دیگر خبری از تشکیلات و فرقه تروریستی رجوی باقی نماند .
اکنون نیز در زمینه ورزشی فرقه تروریستی رجوی سعی دارد واقعیات های موجود جامعه ورزش ایران را به گونه دیگری جلوه دهد که وضعیت ورزش ایران خراب تر شده است . باید به آن آقایان مفت خور و کاسه لیس و کودن فرقه تروریستی رجوی گفت دوران اظهار فضل شما گذشته است شما به مانند رجوی برای مردم ایران همکاران جنایت کاران تاریخ به حساب می آئید نه ورزشکاری که تاکنون کرسی و رده را برای سوء استفاده و گرفتن پول بیشتر از مریم قجر مورد استفاده قرار داده است .
در نگاه اول ورزشکار باید خصلت مردانگی داشته باشد که البته شما و مفت خور بزرگ فرقه تروریستی رجوی یعنی همان فیل آبی نه تنها خصلت مردانگی را به ارث نبرده بلکه در کاسه لیسی و مفت خوری و پاچه ورمالیدگی سابقه زیادی داشته تا با این شیوه به زندگی حیوانی و انگلی خود ادامه دهند .
حال هر چقدر افرادی مانند ادیبی و دیگران در مورد ورزش ایران جیغ  بکشند تنها چیزی که مردم ایران به آن اعتقاد دارند ورزش ایران صاحب دارد به شما مفت خوران فرقه تروریستی رجوی هیچ ربطی ندارد .

یادداشت از هادی شبانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=11421

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند