تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Friday, 20 May , 2022

در بیانیه نشست اعضای جداشده از فرقه رجوی در سمنان عنوان شد: مریم و مسعود رجوی در دادگاه های بین المللی محاکمه شوند

  • کد خبر : 11298
  • 23 اکتبر 2017 - 11:45
پنج تن از اعضای جدا شده از فرقه رجوی طی نشستی در انجمن نجات سمنان با تهیه ی بیانیه ای خواستار محاکمه مریم و مسعود رجوی در دادگاه های بین المللی به دلیل جنایاتشان علیه بشریت ، ملت ایران و عراق و زیر پا گذاشتن تمامی حقوق انسانی و فردی اعضای فرقه از جمله خودشان گردیدند .

در این بیانیه از مسئولین امر و کمیساریای عالی پناهندگی و دولت مردان کشورآلبانی خواسته شد پس از انتقال دوستانشان از کمپ لیبرتی در عراق به آلبانی از کمترین حقوق یعنی حق انتخاب برخوردار گردیده و امکان ارتباط با خانواده را بدون دخالت فرقه داشته باشند و همانند همه ی انسانها زندگی آزادی را در هر نقطه ای از جهان که تمایل دارند آغاز نمایند.

در این نشست با اشاره به انتقال اعضای فرقه به آلبانی مطرح شد آلبانی نقطه پایان این فرقه خواهد بود و بهزودی شاهد اضمحلال کامل این فرقه خواهیم بود. از این پس سران فرقه نمی تواند برنامه های مغز شوئی خود را در مورد آنها و افراد دیگر بکار گیرند انشاء الله به زودی با مرگ تشکیلات رجوی این جانیان به مکافات اعمال خود خواهند رسید.

این جلسه که با حضور ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات و عباس محمد پور بازگشتی جدید از آلبانی و  زهرا میر باقری ، ابوالفضل یحیائی و غلامرضا معصوم آبادی تشکیل شد هریک از افراد مذکور به نوبه ی خود به ذکر جنایاتی از فرقه، خشونت و مرگ علیه بشریت و زیر پا گذاشتن حقوق فردی و اجتماعی شان به عنوان اعضای سابق این فرقه پرداختند که به خلاصه ای از موارد مطرح شده، در زیر اشاره می گردد.
ما اسیران و اعضای جدا شده از فرقه رجوی چند سال از بهترین دوران عمر خود را در این فرقه و تحت خودکامگی های رجوی بوده و از نزدیک شاهد درد و رنج و فشارهای روحی و روانی سازمان بر اعضاء یعنی دوستان خود بوده ایم!
مسعود رجوی و همسرش مریم قجر با خود کامگی های خود وقت و جوانی ما را هدر داده اند و علیرغم شعارهای فریبنده ی برابری زن ، حقوق بشر و …در مناسبات از حداقل های حقوق فردی و از هر گونه ارتباط با خانواده هایمان در داخل سازمان محروم بودیم دوستانی که با همسرانشان به سازمان پیوسته بودند به دستور رجوی سالها همسر خود را ندیده و بخاطر رعب و وحشتی که سازمان ایجاد نموده بود کسی حق اعتراض نداشت. هرکس انتقادی به سازمان یا شخص مسعود رجوی داشت ابتدا با تهدید یا شکنجه و در مواردی به شکلی مرموز توسط ضد اطلاعات سازمان از بین می رفت .
در فرقه ما هیچ گونه دسترسی به وسایل ارتباط جمعی و رسانه ای نداشتیم و بدستور سازمان بیشتر افراد علیرغم میل باطنیشان هیچ گونه ارتباطی با خانواده هایشان نداشتند . تنها تعداد محدودی آنهم برای اجرای مقاصد خاص ، از جمله جذب نیرو ، مساعدت مالی خانواده هایشان ارتباط داشتند .که بدون اطلاع دیگر افراد بود.
این فرقه با پیشینه تروریستی و جنایاتی که علیه بشریت داشته همواره مورد تنفر و انزجار افکار عمومی قرار داشته است هم چنین در اروپا و آمریکا در لیست گروه های تروریستی قرار داشته اند از طرفی با همدستی با دولت دیکتاتور عراق در کشتار شیعیان و اکراد در آن کشور مشارکت داشته است .مسعود رجوی با فریب دوستانمان آنها را تحریک به خودسوزی و مرگ بی اساس نمود. لذا از مسئولین امر و کمیساریا عالی پناهندگی و دولت مردان کشورها می خواهیم مریم و مسعود رجوی را به دلیل جنایات انجام داده علیه ملت ایران و عراق و حتی اعضای گرفتار خود به دلیل زیر پا گذاشتن تمامی حقوق انسانی و …در یک دادگاه علنی محاکمه نمایند .ما انتظار داریم افرادی که به آلبانی منتقل شده اند از کمترین حقوق یعنی حق انتخاب برخوردار شده و بدون دخالت فرقه با خانواده هایشان ارتباط گرفته و یک زندگی آزاد را همانند ما داشته باشند.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز سمنان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=11298