• امروز : شنبه - ۵ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 25 March - 2023

سیف اله زیبا، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی: خانواده ها باید هر طور شده راه خود را به آلبانی بازکنند

  • کد خبر : 10817
  • 24 سپتامبر 2017 - 9:55

روز چهارشنبه مورخه ۲۹ شهریور آقای سیف الله زیبا برادر آقای نصرالله زیبا از اعضای تحت اسارت فرقه رجوی در دفتر انجمن نجات شعبه خوزستان حاضر و با اعضای انجمن دیدار کردند.


در این دیدار اعضای انجمن ضمن تشکر از حضور آقای زیبا در دفتر انجمن و همکاری صمیمانه وخستگی ناپذیرشان درتلاش برای رهایی برادر و دیگر اعضای تحت اسارت ، آخرین اخبار و تحولات آلبانی و اعضای جداشده و وضعیت وخیم مناسبات فرقه رجوی را به اطلاع ایشان رساندند.
اعضای انجمن با اشاره به فعالیتهای افشاگرایانه چشمگیر جامعه جداشدگان تاکید کردند بعد از گذشت یکسال حضور این فرقه در آلبانی خیلی از واقعیت ها برای مردم آلبانی و رسانه های گروهی آلبانی روشن شده است و پرده های عوام فریبی آنها کنار زده شده است و بی شک درکنار تلاش های خانواده های جامعه جداشدکان درآلبانی بیشترین سهم را داشته اند.
سرکردگان فرقه و بخصوص مریم رجوی خیلی تلاش کردند با وارد کردن انواع فشارها وتهدیدات وحتی قطع تنها ممر درآمد آنها یعنی حقوق پناهندگی ، آنها را مجبور به تسلیم وسکوت کنند ولی آنها تمامی فشارها را بجان خریدند و دست از افشاگری برنداشتند واکنون سران فرقه را به عقب نشینی کشانده اند.
ریزش روزانه اعضا ناشی از همین مقاومت وافشاگری های جداشدگان است.
آقای زیبا ضمن تشکراز توضیحات و روشنگری اعضای انجمن گفتند با انتقال اعضا از عراق به آلبانی دیگر گور این فرقه کنده شده است. آنها درآلبانی واقعیت های جهان آزاد را به عینه می بینند آلبانی پادگان بسته اشرف نیست که اعضا سالیان از واقعیت های جهان خارج بی خبرباشند.
آنها علائم حیات، شوق و عشق به زندگی و احساس دوست داشتن و زیبایی زندگی در کنار خانواده را می بینند و تاثیرمی پذیرند. سران فرقه بیهوده فکر می کنند می توانند برای همیشه آنها را در بی خبری مطلق نگاه دارند. حضور خانواده ها در آلبانی می تواند تیرخلاص آخر را بر پیکر پوسیده این فرقه وارد کند .
خانواده ها باید هر طور شده راه خود را به آلبانی بازکنند. اعضای انجمن ضمن آرزوی موفقیت برای آقای زیبا و دیگر خانواده ها برای موفقیت آنها دعا کردند و آرزو نمودند که به زودی عزیزانشان را در کنار خود ببینند .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10817

نوشته های مشابه

25مارس
وقتی صدام حفاظت منطقه «نوژول» را به باند رجوی سپرد
بازخوانی جنایات رجوی علیه کردها

وقتی صدام حفاظت منطقه «نوژول» را به باند رجوی سپرد

13مارس
وقتی می‌توانی آدم بکشی که توانسته باشی گدایی کنی
واکاوی اظهارات کارشناسان مستند «ایران اید» خیریه اشرف / 2

وقتی می‌توانی آدم بکشی که توانسته باشی گدایی کنی

12مارس
رهبر فرقه خودش را مالک جان و مال همه می‌داند /  می‌گفتند که ما اینها را هلندی کردیم
واکاوی اظهارات کارشناسان مستند «ایران اید» خیریه اشرف / 1

رهبر فرقه خودش را مالک جان و مال همه می‌داند /  می‌گفتند که ما اینها را هلندی کردیم