• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

مادر دردمند احمد و امین تلاوتی: دوجگر گوشه ام که برای اشتغال به ترکیه رفته بودند با وعده رجوی ها اسیر شدند

  • کد خبر : 10714
  • 23 سپتامبر 2017 - 10:10

احمد و امین تلاوتی دو گروگان نگون بخت از یک خانواده دردمند و زحمتکش گیلک هستند که سالیان پیشتر با دوز و دغل بواسطه سوادگران مرگ و نیستی فرقه رجوی موسوم به سازمان مجاهدین که اخیرا سالگرد بنیاد وبنیان خانه خراب کن وتروریستی اش را در فرسنگها دورتر از خاک وطن و در آغوش و حمایت بیگانگان وحوش و ضدایرانی به جشن و پایکوبی پرداختند ؛ ربوده شده اند که هم اکنون در تیرانای آلبانی بدور از هرگونه تماس با دنیای آزاد وخانواده دراسارت رجویها روزگار می گذرانند.


هاجرامدادی ماسوله مادرآن دو اسیرنگون بخت که دستکم کارنامه یک دهه فعالیت مجدانه رهایی دلبندانش ازچنگال اهریمنان را دنبال می کند درملاقات با مسول انجمن می گوید: دنیایی که درآن به سر می بریم خیلی ناجوانمردانه و بی رحم است . دوجگرگوشه ام که بویی ازسیاست وسیاست پیشگی نبرده بودند و در پی اشتغال بهتربه ترکیه رفته بودند با وعده و وعید مزورانه رجویهای سیاه بخت ۱۵ سال است که عمروجوانی شان را به دورازخانه و کاشانه خود و به دور از جامعه به بطلات گذراندند و متاسفانه اسیرفرقه ای هستند که به ظاهرسنگ خلق وخالق را نابخردانه به سینه می زنند درحالی که بویی ازانسانیت نبردند و اجازه یک تماس کوتاه را به اعضای اسیرخود نمی دهند.
یعنی دراین دنیای وانفسا وجدان بیداروآگاهی نیست که جلوداراین جماعت خونریز و خائن بشود وفریاد رس اسیران وخانواده های چشم انتظارشان باشد.
اکبرتلاوتی دیگر فرزند این خانواده رنجدیده ازظلم وجور رجوی درتکمیل درد دل مادراضافه می کند:  با مادر به اتفاق پدر بارها و بارها دراشرف مضمحل شده به تحصن نشستیم شاید که بتوانیم دقایقی با عزیزانمان دیدار کوتاه داشته باشیم . آنجا که محیط و در واقع زندان بسته وکنترل شده ای بود وبا سنگ اندازی وکارشکنیهای مکرر رجویها امکان ملاقات و دیدار برایمان ممکن و میسرنبود حال که اعضای اسیر در کیلومترها دورتر از مرز ایران حضور نابخردانه دارند چرا اجازه حتی یک تماس اعضای اسیربا خانواده هایشان را نمی دهند و این ظلمی است که رجویها درحق اعضای اسیرخود و همچنین خانواده هایشان سبب می شوند که ناقض مسلم حقوق بشردرحوزه منشورملل متحد می باشد.
درخاتمه ملاقات متعاقب روشنگری آقای پوراحمد ازوضعیت شکننده و فروپاشیده گروه رجوی حول راهکارهای موجود درراستای اعزام به آلبانی ورهایی اعضای اسیرتبادل نظرصورت گرفته است .

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز گیلان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10714

نوشته های مشابه