• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

۲۳۰ نفر که قصد جدایی از فرقه رجوی داشتند، قرنطینه شدند

  • کد خبر : 10675
  • 17 سپتامبر 2017 - 11:00

چند روز قبل فرقه رجوی اعلام نمود که یک مسئول اول جدید انتخاب کرده اند!!! حال سوال اینجاست که آیا این اقدام نشان می دهد‌ که فرقه در نقطه اوج قرار داشته و این انتخاب نوعی پیشرفت و حرکتی رو به جلوست و یا آن که این عمل، تصمیمی از سر استیصال و مانوری برای پوشاندن حقایق بوده و بر اساس سیاست «از این ستون به آن ستون فرج است» اتخاذ شده است ؟
واقعیت این است که امروز شرایط نسبت به زمانی که فرقه رجوی تحت حمایت همه جانبه صدام بود و تشکیلات خود را در یک منطقه ممنوعه و ایزوله شده به نام قرارگاه اشرف محصور کرده بود و کسی درون فرقه را نمی دید و از آن خبر نداشت و اعضا هم از تمام دنیا قطع بودند، تغییر کرده است چرا که :
– فرقه رجوی نه تنها از قرارگاه اشرف که در تبلیغات این فرقه کانون و مقر اصلی آنان بود، اخراج شده اند بلکه از کشور عراق هم اخراج و اعضای آن در فاصله چند هزار کیلومتری از مرزهای ایران و در یک قاره دیگر مستقر هستند.
– امروز نه تنها به اصطلاح ارتش آزادیبخش خلع سلاح و خلع لباس شده است بلکه دیگر هیچ نشان فیزیکی از وجود آن وجود ندارد و تابوت میخکوبی شده است.
– علیرغم تمام فریبکاری های مریم قجر و دیگر سران فرقه برای تعیین تکلیف نکردن خبر مرگ رجوی، حداقل می‌توان گفت زنده بودن او به عنوان رهبر فرقه در هاله ای از ابهام قرار دارد.
– یک سال بعد از اخراج کامل از عراق، مریم رجوی و دیگر سران فرقه آنچنان در گل مانده اند که هنوز استراتژی جدید خود را مشخص نکرده اند چرا که اگر این کار را بکنند یعنی به چند سلسله شکست اعتراف کرده اند و اگر این کار را نکنند به گیج ماندن اعضا و ترویج مسئله داری و ریزش نیرو دامن می زنند.
– یک سال پس از اخراج کامل فرقه رجوی از عراق، ریزش نیرو و جدا شدن از فرقه شدت بی سابقه ای گرفته و این داستان همچنان ادامه دارد.
– برخلاف تمام جاسوسی ها و اقدامات ضد ایرانی که فرقه رجوی برای ایجاد ایران هراسی و منزوی کردن ایران انجام داد، توافق برجام امضا و در حال اجرا است.
– بر خلاف تمام تفرقه افکنی ها و کینه پراکنی های فرقه رجوی در بین مردم عراق، که به منظور بی ثبات کردن این کشور انجام گرفت و همچنین علیرغم حمایت فرقه رجوی از داعش تحت عنوان «عشایر انقلابی »، اینک داعش در حال ریشه کن شدن کامل در عراق است و کشور عراق به مرحله ثبات بسیار نزدیک شده است.
– برخلاف تمام تلاش های فرقه رجوی در مزدوری برای برخی حکومت های منطقه و ارتباط مستقیم مریم قجر با سران تروریست های سوریه، دولت سوریه در حال کسب پیروزی های پیاپی و تثبیت خودش است و داعش و دیگر تروریست ها در این کشور در حال ریشه کن شدن هستند.
حالا وسط تمام این مشکلات معرفی مسئول اول !!! معنایی غیر از این دارد که رجوی ها باز هم طبق روش همیشگی، به جای اذعان به واقعیت و پذیرش شکست های سلسله وار دست به نیرنگ زده اند و برای فرار از پاسخ گویی به انبوه سوالات، با ترفندی به نام «معرفی مسئول اول» می خواهند از یک سو با مشغول کردن نیروها در نشست های دنبال داری که قبل و پس از اعلام مسئول اول در فرقه اجرا می شود، جلوی ریزش نیرو را گرفته و از سوی دیگر با این ترفند این گونه به بیرون از خود القاء کنند که هنوز فرونپاشیده و سرپا هستند!!!
اما آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. نشان به آن نشان که در حال حاضر علاوه بر ۲۴۰ نفری که در آلبانی از فرقه جدا شده اند، ۲۳۰ نفر دیگر که قصد جدایی داشته اند در درون قرنطینه شده اند و موج نارضایتی شدت گرفته است و جدا شدن از فرقه به مسئله هفتگی و حتی روزمره بدل شده است. در بیرون از فرقه و در فضای سیاسی هم علیرغم تمام تشبثات و خیانت هایی که فرقه رجوی به کار گرفته است، هیچ کشوری آنها را به رسمیت نمی شناسد.

یادداشت از صالحی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10675