تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ Wednesday, 25 May , 2022

پدر و مادر چشم انتظارِ منوچهر کوهکی: فرقه رجوی زندگی را به کام خانواده ها تلخ کرد

  • کد خبر : 10417
  • 05 سپتامبر 2017 - 11:08

روز یکشنبه مورخه ۱۲ شهریور ماه پدر و مادر منوچهر کوهکی از اسیران دربند فرقه رجوی در دفتر انجمن نجات خوزستان حاضر و با اعضای انجمن درخصوص کسب خبر از آخرین وضعیت فرزندشان دیدار کردند. منوچهر کوهکی فرزند ایشان در سال ۶۶ بوسیله باندهای قاچاق انسان رجوی به عراق برده شد و الان بیش از ۳۱ سال است که دربند مناسبات کنترل ذهن فرقه رجوی اسیر است .

اعضای انجمن در ابتدا اخباری از آخرین وضعیت اعضای تحت استارت درالبانی و همچنین شرایط بحرانی و بهم ریخته فرقه موسوم به مجاهدین خلق و همچنین موج جدایی و ریزش نیروها را به اطلاع خانواده اقای کوهکی رسانده و تاکید کردند بدلیل شرایط متفاوت البانی نسبت به عراق علیرغم تمامی دسیسه ها وترفندهای ضدانسانی فرقه درخصوص قرنطینه کردن اعضا هرروز برتعداد اعضایی که خواهان جدایی هستند اضافه میشود. زد و بند و لابی گری با کمیساریا و دولت البانی هم نتوانسته مانع از ریزش و جدایی نیروها گردد. در طی یکسال اخیر بیش از ۲۰۰ نفرجداشده اند و بیش از ۱۵۰نفر دیگر هم درخروجی فرقه در نوبت جدایی هستند. وخامت بیش از حد اوضاع فرقه باعث شده که مریم رجوی برای دومین بارخود را سراسیمه به البانی رسانده تا با برگزاری جلسات متعدد و ایجاد فشارهای روحی و روانی اعضاء را متقاعد به ماندن درمناسبات فرقه کند.طبق اخباررسیده مریم رجوی همچنان درصدد است برای مقابله با تاثیرروحی و روانی زندگی شهری در البانی وبخصوص برروی اعضا آنها رابه یک محل قرنطینه ای درنزدیکی فرودگاه و۲۰کیلومتری شهرتیرانا بنام اشرف سه منتقل نمایند .ولی ظاهرا تاکنون اعضا با این تصمیم سران فرقه مخالفت کرده اند.

از طرف دیگر موج افشاگری های اعضای جداشده که به رسانه های البانی هم کشانده شد باعث گردیده که دولت البانی هم نسبت به عملکردهای سران فرقه مسئله دار و معترض گردد. و عملا به سرکردگان فرقه مجاهدین یادآوری نماید که البانی عراق نیست.

پدر و مادر منوچهر کوهکی ضمن تشکر از زحمات اعضای انجمن دراطلاع رسانی به خانواده ها و تلاش شان برای آزادی اعضای دربند گفتند این فرقه زندگی را به کام خانواده ها تلخ کرده اند.دیگروقت آن رسیده که اعضا اعتراض خود را به هرشکل که می توانند نشان دهند. ما نمی دانیم که اینها از جان یک مشت انسانهای پا به سن گذاشته چه می خواهند؟ چرا دست از سرآنها برنمیدارند تاخودشان آینده شان را انتخاب کنند.ماتصورمی کردیم باانتقال اعضا از عراق به آلبانی آنها دیگر راحت خواهند شد. بهرحال ما فکر میکنیم اوضاع به این شکل نمی ماند وباتلاش خانواده ها واعضای انجمن روزآزادی آنها خواهد رسید. اعضای انجمن در پایان ضمن تشکر از حضور پدر و مادر کوهکی برای آزادی فرزندشان منوچهر دعا کردند.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10417

نوشته های مشابه

21می
ویزای ورود به کشور آلبانی را صادر کنید
درخواست مرتضی پورحسن، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی از نخست وزیر آلبانی

ویزای ورود به کشور آلبانی را صادر کنید

15می
ما را از نگرانی خلاص کن / امکان تماس تلفنی، خواسته تمام خانواده‌های اسیران فرقه رجوی + فیلم
ناصر رحیم اربابی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی:

ما را از نگرانی خلاص کن / امکان تماس تلفنی، خواسته تمام خانواده‌های اسیران فرقه رجوی + فیلم

02می
چرا جمهوری آلبانی برای خانواده‌های ایرانی ویزای سفر صادر نمی‌کند؟
محمد اکبرزاده، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی خطاب به نخست وزیر آلبانی:

چرا جمهوری آلبانی برای خانواده‌های ایرانی ویزای سفر صادر نمی‌کند؟