• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

مریم رجوی تعهد بدهد که تا آخر دورۀ ترامپ بماند! / ملعون غایب می گفت « دیگی که واسه من نجوشه، سر سگ توش بجوشه»

  • کد خبر : 10256
  • 29 آگوست 2017 - 11:32

سفر مریم قجر به آلبانی چندمین سفر وی طی چند ماه گذشته به این کشور است ولی این بار به اصطلاح خودش با دست پر و خبر سرنگونی رژیم و قول شخص ترامپ به خانم قجر نزد افرادش رفته و با شوق و ذوق نشستهایی برای اعضا گذاشت و خبر و قول ترامپ مبنی بر سرنگونی قریب الوقوع رژیم را با شیپور و آهنگهای نظامی اعلام کرد و مسافرت چند تن از نمایندگان امریکا را شاهد این مدعا آورد.

بعد از سلسله نشستها و صحبتهای اعضای بالای سازمان مانند همسر ایشان اقای مهدی ابریشمچی و محمد محدثین و عباس داوری در تایید حرفهای مریم و اینکه انها تا الان ته دلشان فکر میکردند که سرنگونی دور از انتظار است و به اصطلاح انتقاد از خود کردند به ناگهان دم خروس دجالیت رجوی بیرون زد و آقایان اعلام کردند که پس واجب است همین الان و در حضور مریم رهایی! تعهد کتبی بدهیم که تا ابد با خواهر مریم هستیم و در اینجا خواهر مریم وارد قضیه شد و گفت نه من تعهد تا ابد نمی خواهم فقط تا اخر دوره اول پرزیدنت ترامپ به من تعهد بدهید و اگر تا آن موقع رژیم سرنگون شد که خوب در ایران نشست خواهیم گذاشت و هر کس میخواهد برود می تواند برود و اگر نشد در هر جا که باشیم باز نشست می گذاریم و هر کس میخواهد برود می تواند برود!!!!

خوب برای کسانیکه در این فرقه نبوده اند و برای اولین بار است این حرفها را می شنوند ممکن است منطقی بنظربیاید (البته اینکه ترامپ بخواهد و بتواند رژیم را سرنگون کند و به  فرقه رجوی تحویل دهد و اصولا چه کسانی از این تز حمایت میکنند بجز فرقه و وهابیون، فعلا کاری نداریم ) ولی برای ما جداشدگان این دجالیت از فردای سی خرداد ۱۳۶۰ شروع شد و تا امروز هم ادامه دارد. شوهر مرحوم این خانم در آن سال اعلام کرد که در نهایت ۶ ماهه جمهوری اسلامی را سرنگون و جمهوری دموکراتیک ! اسلامی! را برقرار میکنیم!

البته باز از حوصله این نوشته خارج است که در رابطه با اسلامی و دموکراتیک بودن جمهوری مورد نظر رجوی صحبت کنیم ولی تا همین اندازه بگویم که ملت ایران شانس آورد که مرحوم این آرزویش را به گور برد وگرنه چنان بلایی بر سر این ملت می آورد که روی تمام جانیان و دیکتاتورهای عالم را سفید میکرد. کافی است  که به مقاله های متعددی که در این چند سال اسیران نجات یافته از فرقه نوشته اند مراجعه کنید تا از قساوت و بیرحمی رجوی علیه اعضای خود مطلع شوید و حدس بزنید که چه در انتظار بقیه بود.

در نوشته های قبلی در رابطه با افتادن فرقۀ رجوی به سرازیری تلاشی و پایان کامل نوشتم و البته دوستان و همرزمان سابق هم در این رابطه اطلاع رسانی کرده و میکنند.

آخرین تعهدی که رجوی مرحوم قبل از غیبت از اعضا گرفت دقیقا به همین شیوه و در حضور شخص غایب مرحوم گرفته شد و در آن موقع سپهسالار خواهر مریم یعنی جنایتکاری به نام مهوش سپهری معروف به خواهر نسرین اولین کسی بود که صحبت کرد و گفت برادر مسعود تا ابد تضمین گرفته است و تا زمان مشخص و تا پایان دوره خاتمی بچه ها تضمین کتبی بدهند که اینجا رهبر عقیدتی فرمودند احسنت. اینجا از مرحوم نقل میکنم که گفت: «پس همه شمایان به من و خواهر مریمتان تا ۳۰ خرداد ۸۴ که پایان خاتمی است تعهد بدهید که بمانید و مرا نفروشید و نکشید و من شخصا خودم در ۳۰ خرداد ۸۴ نشست همگانی گذاشته و نخود نخود هر که به خانه خود» و امروز مریم قجر با دجالیت تمام همان مزخرفات را تکرار می کند آنهم نه در اسارتگاه اشرف و عراق و در کنار مرزهای وطن بلکه در البانی!

حالا اینکه این خانم بی صدام و بی سلاح و با حدود ۱۷۵۰ اسیر مریض و سن بالای ۵۰ سال ( که به جز تعداد اندکی بقیه در اولین فرصت جدا خواهند شد) چطور میخواهد رژیم سرنگون کند؟ وی به این سؤال اینگونه پاسخ می دهد: «کار نظامی را آمریکا و دوستان مقاومت (وهابیون سعودی) انجام میدهند و ما هم دولت و قدرت را در دست خواهیم گرفت”!!!

برای یک لحظه اجازه بدهید برای شادی روح مرحوم هم که شده فکر کنیم که باشه خواهر مریم تمام حرفهای شما طلا و درست ولی اخه خواهر مریم الان که دیگر ما در اسارتگاه اشرف نیستیم و اخبار دنیا را می بینیم و می شنویم ( در عراق فقط تلویزیون مدار بسته سازمان را می توانستیم موقع ناهار و شام ببینیم و بهیچ وجه دسترسی به مطبوعات و رادیو نداشتیم) الان که اقای ترامپ خودش برای ماندن در قدرت تا پایان دوره اولش هم مطمئن نیست و تازه هر روز همفکران ضد ایرانی شما از کاخ سفید اخراج میشوند و اقای مکین هم که لیست شهدای شما را نتوانست تحویل آقای ترامپ بدهد و تازه گیریم به ایران هم دوستانتان حمله کردند و ایران را مانند افغانستان و عراق و سوریه و یمن نابود کردند خوب مردم ایران یا همان خلق قهرمان که از شما تا بن استخوان متنفر هستند را چه کار خواهید کرد! و البته از این هم میگذریم که در حدود ۳ سال گذشته تمام دوستان وهابی شما و خیلی های دیگر و نمایش های پوشالی قدرت و بمباران فقیرترین کشور مسلمان جهان یعنی  یمن  تنها توانسته اند زنان و کودکان را کشته و بیمارستانها را بمباران کنند و تازه چند روستای مرزی خود را هم از دست داده اند و البته سوریه هم که دیگر رزمندگان ازادی! و ارتش ازادیبخش! ملی سوریه هم که سرنوشتش مشخص است. خوب اگر منظورتان از دوستان مقاومت این ها هستند که فعلا بایستی کلاه خودشان را بچسبند تا باد نبرد رژیم سرنگون کردنشان برای شما پیش کش.

البته همه ما بخاطر داریم سخنان گرانبهای رهبر عقیدتی مان مرحوم غایب را که میگفت « دیگی که واسه من نجوشه، سر سگ توش بجوشه» و البته طبق گفته خودتان که شما و فرقه خانواده ای در ایران ندارید و اگر دارید هم که همگی عضو وزرات اطلاعات هستند و قتلشان واجب است!

خواهران و برادران اسیرم،

آیا اگر حنیف و سعید و اصغر و موسی زنده بودند با این جماعت برای نابودی خلقشان همدست می شدند؟ و آیا از کشتار زنان و کودکان یمن بدست وهابیون حمایت کرده و جانیان داعش را فرزندان سلحشورعراق می نامیدند؟

و آیا از جان مکین قهرمان جنگ ویتنام! جان بولتون وترکی فیصل آزادیخواه! برای سخنرانی در باره دموکراسی دعوت می کردند؟

سازمان مجاهدینی را که روزی برای جانفشانی در راه آزادی و سعادت خلق قهرمان ایران خون های بیکرانی داد رجوی به فرقه و دارالتجاره ای برای وطن فروشی تبدیل کرد و با زیر پا گذاشتن تمامی اصول تشکیلاتی  ایدلولوژیکی بنیانگذاران و ۱۸۰ درجه بر خلاف اصول اولیۀ سازمان با تمام قوا برای به خاک و خون کشیدن خلق قهرمان ایران و برای سعادت شخص خودش و اربابابان وهابیش وارد همکاری با جانی ترین و منفورترین شخصیتهای دنیا شده است و بر شمایان است که با تمام قوا و با اتکا به تعهد خود به خدا و خلق و فرمانده و مسئول اول واقعی سازمان یعنی حنیف کبیر پایبند بوده  و مرز سرخ بین خلق و ضد خلق را بیش از این پایمال نکنید و این لکه ننگ را از سازمان حنیف با جدا شدن از فرقه و پیوستن به ملت خود پاک کنید.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

یادداشت از رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی فرقه رجوی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=10256

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»