تاریخ : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ Sunday, 19 September , 2021

فرقه رجوی از جهت افکار عمومی مردم ایران یک گروه تروریستی ضد ملی است

  • کد خبر : 30631
  • 15 آگوست 2021 - 11:35

فرقه رجوی از جهت افکار عمومی مردم ایران یک گروه تروریستی ضد ملی و ضد اسلامی است.

 به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، حسن عابدینی، کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: فرقه تروریستی رجوی به سبب جنایت های بسیار گسترده‌ای که بر ضد مردم ایران داشته بر هیچکس ناشناخته نیست این فرقه با راه اندازی ترورهای کور بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ایران را به خاک و خون کشید که جز اولین تروریست هایی بودند که پیش از داعش اقدام به کشتار بی رحمانه مردم می کردند.

این فرقه ، عملیات تروریستی زیادی در کشور انجام دادند که منجر به شهادت مسئولان بلند پایه جمهوری اسلامی ایران شد. از جمله در روز هفتم تیرماه یه شهادت رسیدن دکتر بهشتی، معمار نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران به همراه ۷۲ تن از یارانش که مقامات ارشد جمهوری اسلامی بودند.  

بر اثر عملیات تروریستی در روز هشتم شهریورماه به شهادت رسیدن رئیس جمهور رجائی و نخست وزیر باهنر شدند و از دیگر اقدامات جنایتکارانه این گروه یک انفجاردیگر در مسجد ابوذر بود که منجر به مجروح شدن رهبر معظم انقلاب اسلامی شد.

در یک اقدام تروریستی دیگر ده ها تن شهید شدند که از جمله آنها برخی از شهدای محراب هستند، شهید اشرفی اصفهانی، شهید مدنی و شهید دستغیب که در زمره پاکان بسیار مورد پذیرش جامعه بودند که هنگام نماز جمعه به شهادت رسیدند. این هم در کارنامه جنایت بار فرقه تروریستی رجوی ثبت شده است.

فرقه رجوی در موضوع مرصاد هم تلاش کردند با حمایت رژیم صدام از آن ها به کشور حمله کنند. اگرچه این جنایت آن ها بی‌پاسخ نماند و شکست خوردند اما از مناطقی که عبور می‌کردند بدترین جنایت ها را برضد حتی بیمارانی که در بیمارستان بودند انجام دادند.

یکی دیگر از موضوعات، کمک فرقه رجوی به کشورهای غربی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است. تلاش بر جریان‌سازی و جنجال دروغین در فعالیت های صلح آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران از دیگر اقدامات جنایتکارانه ی بود که این فرقه تروریستی انجام دادند. آن ها به دلیل اینکه هزینه های شان را از کشور های اروپایی، آمریکایی و سران سعودی می گیرند به طبع باید دستورات آن ها را اطاعت کنند.

مزدوران رجوی دیگر توان انجام عملیات تروریستی ندارند و بیشتر به فضای مجازی روی آورده اند و با استقرار در تیرانا زیر چتر امنیتی کشورهای اروپایی و آمریکایی تلاش می‌کنند که با دروغ پراکنی، تحقیر، افکار عمومی را مورد هجمه قرار دهند. این فرقه از ابتدا تا انتها یکپارچه بر ضد مردم ایران و بر ضد تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران عمل کرده است.

این یک فرقه مرده تلقی می‌شود اما کشورهای غربی کوشش می‌کنند با تنفس مصنوعی سالانه آن ها را مطرح و کمک مادی برای آن ها جمع‌آوری کنند تا بتوانند این فرقه را سرپا نگهدارند.

اگر چه این فرقه از جهت افکار عمومی مردم ایران یک گروه تروریستی ضد ملی و ضد اسلامی است اما اروپایی ها و آمریکایی ها کوشش می‌کنند که حداقل برای مدت کوتاهی آن ها را سالانه در رسانه‌های غربی و عربی مطرح کنند.

از تندروترین افراد و مقامات کاخ سفید چه سابق و چه کنونی از جمله جان بولتون که مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا بوده همراه با  برخی دیگر از افراد، در این نشست های سالانه فرقه شرکت می کنند تا یک تنفس مصنوعی به این گروهک و افرادی که سالها فریب آن ها را خوردند بدهند.

این فرقه چند سال پیش در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار گرفت اما متاسفانه مجدداً آن ها را از فهرست گروه تروریستی خارج کردند چون میخواستند از توان ان ها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند، که البته این توان را ندارند و طی ۴۲ سال گذشته هم نتوانستند به اهدافشان برسند.

اگرچه ممکن است اقدام‌های علیه جمهوری اسلامی ایران در مواقع مختلف انجام بدهند، از جمله جاسوسی، کمک به ترور مقامات مسئول، دانشمندان هسته‌ای و ملت ایران، که این فعالیت ها تلاشی برای زنده نگهداشتن این فرقه است.

چیزی که امروز وجود دارد فرقه رجوی کارنامه‌ای پر از شرارت، جنایت، ترور و کشتار دارد.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30631

نوشته های مشابه

19سپتامبر
وقتی یک عضو را به جهت درخواست موز به باد انتقاد گرفتند
روایتی از سفر اعضای فرقه رجوی به کربلا با چشم و گوش بسته

وقتی یک عضو را به جهت درخواست موز به باد انتقاد گرفتند

18سپتامبر
فرقه رجوی مردابی است که زوال آن را نظاره‌گر هستیم