۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 26949
  • 26 سپتامبر 2020 - 9:01
  • ارسال توسط :

اکرم اولادی، خواهر یکی از اسیران فرقه رجوی سالهاست که در جستجوی گمشده خود است.

معصومه اولادی از دخترانی می باشد که حدود ۲۰ سال پیش از طریق یکی از عوامل فرقه منفور رجوی با یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده از دبیرستان با فریب و نیرنگ ربوده شد و هم اکنون در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی گرفتار است.

به گزارش فراق، به نقل از انجمن نجات مرکز قزوین، حال به دلیل گسترش بیماری منحوس کرونا و همچنین درگذشت دو نفر از نفرات این فرقه، اکرم اولادی خواهر معصومه از این بابت مراتب نگرانی خود و خانواده را اعلام نموده است. وی در پیامی برای خواهرش معصومه می گوید: خواهر جان، همه خانواده نگران سلامتی شما هستند، تو را به خدا خبری از خودت به ما بده، حداقل یک تماس بگیر، مادر مرتب از شما صحبت می کند. ما همگی حالمان خوب است و فقط نگران سلامتی شما هستیم.

این خواهر چشم انتظار همچنین خطاب به نمایندگی سازمان بهداشت جهانی نامه ای منتشر کرده که متن فارسی آن را در زیر می خوانید:

عالیجناب دکتر کریستوف هاملمن، نماینده محترم بهداشت جهانی

با توجه به زندگی جمعی نفرات در اردوگاه فرقه رجوی احتمال ابتلا به بیماری و افزایش تلفات جانی بالا بوده و صرفاً به دلیل مخفی کاری مریم رجوی، اعضا، قربانی زیاده خواهی سران فرقه شده و به کام مرگ کشانده می شوند. متاسفانه با این شرایط با فاجعه انسانی مواجه خواهیم شد. لذا درخواست کمک و رسیدگی در این خصوص را داریم و منتظر خبری از  سلامتی خواهرم و دیگر اسیران دربند فرقه رجوی هستیم. ما از شما تقاضا داریم سازمان بهداشت جهانی در آلبانی از اردوگاه مجاهدین خلق  بازدید و وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی را چک نموده و همچنین امکان تماس ما با خواهرم معصومه اولادی را مهیا نماید تا از نگرانی خارج شویم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.