۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 26676
  • 06 سپتامبر 2020 - 12:05
  • ارسال توسط :

خانواده چشم انتظار محمد جعفر نجفی با انتشار نامه ای، دل تنگی های خود را از هجران عزیزِ دربند خود ابراز داشتند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات مرکز اراک، محمد جعفر نجفی اکنون در کمپ مجاهدین خلق در آلبانی به سر می برد و سالهاست که اجازه هیچ گونه تماسی با خانواده را ندارد.

پیام خانواده نجفی را در زیر می خوانید:

محمد جان سلام
امیدواریم که حال شما خوب باشد. این روزها بیشتر از قبل همش به یاد شما هستیم. افسوس که شماره تلفنی از شما نداریم که با شما تماسی داشته باشیم. با وضعیت ویروس کرونا که همه دنیا را فرا گرفته ما نگران شما هستیم.
چندین سال است با ما تماس نگرفته ای، هر چه باشد ما خانواده شما هستیم ما هیچ وقت شما را فراموش نمی کنیم و می دانیم که شما هم ما را فراموش نمی کنید.

ما می دانیم که در محلی که زندگی می کنی چه خبر است اجازه نمی دهند تماسی با خانواده ات بگیری و …. برای ما جای تعجب است به چه دلیل خودت را زندانی کرده ای آیا منفعتی داری؟ چرا خودت را نجات نمی دهی و به آغوش گرم خانواده برگردی. زمانی که در عراق بودی ما چندین بار به عراق سفر کردیم که شاید دیداری با هم داشته باشیم ولی سران فرقه رجوی به ما بد و بیراه می گفتند. هر چه از آنها درخواست می کردیم که می خواهیم با فرزندمان دیداری داشته باشیم اعتنایی نمی کردند.
خداوند از آنها نگذرد. چقدر سنگ دل بودند. همگی دلتنگ تو هستیم و دوست داریم هر چه زودتر ارتباطمان برقرار شود. اهل فامیل سراغ تو را می گیرند آنها هم دلشان می خواهد شما را ببینند. پس خواهش ما از شما این است هر چه زودتر خودت را نجات دهی ما منتظر آزادی شما هستیم .به امید آن روز نزدیک. دوست دار شما، خانواده ات .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.