۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » پیشنهاد سردبیر
  • شناسه : 26296
  • 03 آگوست 2020 - 12:41
  • ارسال توسط :

یکی از اعضای حاضر در مقر فرقه رجوی گفت: فرقه حیله گر رجوی به منظور جلوگیری از انتشار اخبار و اطلاعات درون خود، مدتی است شدیدترین تدابیر امنیتی را اعمال می کند.
محمد. م ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار فراق در آلبانی اظهار داشت: با توجه به اینکه داخل فرقه مسأله نشت اطلاعات و درز اسناد سازمان مطرح شده، سران فرقه برای مقابله با این موضوع از هر روشی استفاده می کنند.

وی با اشاره به جزئیات این تدابیر جدید امنیتی گفت: سران فرقه یک سری دوربین های جدید به مجموعه خود اضافه کردند تا کوچکترین رفتارهای مشکوک را کنترل نمایند. همچنین تردد اعضا به داخل شهر ممنوع شده تا هیچ کس نتواند شارژ گوشی گرفته و ارتباط خصوصی برقرار نماید. در این رابطه، فرقه با دجالیت تمام با مغازه هایی هم که شارژ می فروختند هماهنگ کرده تا هر عضو رفت و شارژ خرید به آنها اطلاع بدهند.
محمد. م با اشاره به مطلب مهم دیگری در رابطه با اینکه فرقه به اعضا می گوید در حال حاضر هیچ چیز مهم تر از ایدئولوژی سازمان نیست، گفت: سران فرقه می گویند ما باید ایدئولوژی سازمان را حفظ کنیم و به همین منظور تمام نشست ها (نشست های مغزشویی) باید به موقع و کامل انجام شود.
وی افزود: فرقه همچنین در مورد کسانی که با اینترنت کار می کنند هم دو نفر مامور گذاشته تا آنها را کنترل نمایند و در صورت حرکتی اضافه، تذکر دهند.
این عضو ناراضی فرقه رجوی در ادامه با افشاگری از اینکه انتشار خبر مرگ مریم رجوی طرح خود فرقه بود افزود: این طرحِ خود سازمان بود و به این منظور پایه ریزی شد تا اول رسانه های داخل ایران بیایند خبر مرگ مریم رجوی را منتشر کنند و سپس که خبر حسابی داغ شد روز مراسم ارتباط مجازی، مریم رجوی یک دفعه وارد صحنه شود و بگوید من زنده ام و ناجی ایرانم اما خیلی خوشحالم که نتوانستند این کار را تا آخر پیش ببرند.
این عضو در آستانه جدایی در پایان با اشاره به دجالی گری های فرقه که پس از سال ها متوجه آن شده گفت: اخیرا یکی از محافظان رسمی مریم رجوی به نام «انسیه باباخانی» مساله دار شده و او را به قرنطینه بردند و من بعد چند سال متوجه شدم که با چه گروه تبهکاری مواجه هستم، که حتی به نزدیک ترین افراد خود هم رحم نمی کنند.

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.