۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 25827
  • 16 ژوئن 2020 - 12:07
  • ارسال توسط :

خانواده عباس گل ریزان، یکی از خانواده های اسیران فرقه رجوی با انتشار شکوائیه ای به سازمان های حقوق بشری گفتند: فرقه رجوی ۳۰ سال است که فرزند ما را به اسارت گرفته است.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز اراک متن شکایت خانواده عباس گلریزان به شرح زیر است:

با سلام
فرزند ما عباس گل ریزان، ۳۰ سال است که در سازمان تروریستی مجاهدین اسیر است. ما هر چه نامه نگاری می کنیم و توضیح می دهیم که این سازمان آدم کش فرزند ما را به اسارت گرفته جوابی به ما نمی دهید. معلوم می شود که شما حامی تروریسم هستید .

خبری داریم که فرزندمان عباس گل ریزان مریض است. بارها این را در نامه نگاری با شما مطرح کرده ایم ولی متاسفانه جوابی از شما نگرفته ایم . مگر ما چه گناهی کردیم؟

خواسته ما این است که می خواهیم با فرزندمان ملاقات کنیم. این در قانون شما جُرم است؟ اگر مسائل حقوق بشری را دنبال می کنید چرا کارمندان خودتان را به اشرف ۳ در کشور آلبانی اعزام نمی کنید از نزدیک ببینید آیا حقوق بشر در سازمان تروریستی مجاهدین رعایت می شود یا اینکه مثل برده از فرزندان ما کار می کشند. فرزند ما چندین سال است تماسی با ما نداشته و به او اجازه نمی دهند با ما که خانواده او هستیم تماس بگیرد. سازمان تروریستی مجاهدین به  حقوق بشر احترام نمی گذارد. تنها قانونی که در این سازمان حاکم است قانون برده داریست . فرزند ما را با زور و فشار و شستشوی مغزی نگه داشته اند .

ای سازمانهای حقوق بشری چرا فکری به حال ما نمی کنید. در ظاهر نام خودتان را گذاشته اید حامی حقوق بشر! ولی در باطن مشکلی از مسائل حقوق بشری حل نمی کنید. ما از شما گله داریم. ما خدا را داریم و همیشه به خدا توکل می کنیم و از خدا می خواهیم ریشه سازمان تروریستی مجاهدین را بسوزاند. که ما را چندین سال است در نبود فرزندمان داغدار کرده. برای ما روشن است که این سازمان تروریستی در کشور آلبانی از بین می رود و دیر یا زود فرزندمان آزاد خواهد شد. ما هیچ وقت فرزندمان را فراموش نمی کنیم و برای آزادی او تلاش می کنیم و از پا نخواهیم نشست .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.