۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 25807
  • 14 ژوئن 2020 - 12:02
  • ارسال توسط :

جمعی از خانواده های عضو انجمن نجات مرکز فارس به نخست وزیر آلبانی پیام هایی فرستادند.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز فارس پیام این خانواده ها به شرح زیر است:

پیام مصطفی، برادر محمود طالبی میانده

برادر من محمود طالبی میانده ۳۳ سال است که اسیر در سازمان مجاهدین می باشد و در طول این مدت هیچ تماسی با ما نداشته است و حتی سازمان به او اجازه نداده که نامه برای خانواده اش بنویسد. از شما درخواست دارم که ترتیب ملاقات من را با برادرم بدون حضور عوامل سازمان مجاهدین که حق مسلم من می باشد، فراهم نمایید.
با تشکر مصطفی طالبی میانده

***

پیام حمیده طالبی برادر زاده محمود طالبی میانده


با سلام به نخست وزیر محترم آلبانی آقای ادی راما
مدت ۳۳ سال است که حتی صدای عمویم محمود طالبی میانده را نشنیده ام. او اسیر در سازمان مجاهدین است که از عراق به کشور شما آمده است و همچنان اسارتش ادامه دارد ولی چه اسیری که حق یک تماس تلفنی با خانواده اش را ندارد! از شما درخواست دارم که من را در گرفتن حق قانونی و انسانی خود جهت دیدار و ارتباط با عمویم یاری نمایید.
با درود فراوان حمیده طالبی

***

پیام سیمین دخت، خواهر محمود طالبی میانده


خدمت نخست وزیر محترم آلبانی اقای ادی راما
از سال ۱۳۶۶ تا کنون برادرم محمود طالبی میانده در سازمان مجاهدین اسیر می باشد. سالها عمرش در اسارت مجاهدین در کشور عراق سپری شد و اکنون این اسارت در کشور شما ادامه دارد. پدر و مادرم در حسرت دیدار او دیده از جهان بستند ودر طول این سالها حتی یک بار به او اجازه ندادند که با خانواده اش تماس بگیرد. آقای ادی راما انسانیت در سازمان مجاهدین مرده است. پس از شما درخواست دارم که من را در گرفتن ابتدایی ترین حق یک انسان یعنی دیدار و ارتباط با برادرم یاری نمایید .
سیمین دخت طالبی

***

پیام بی بی جان خواهر محمود فدائی جهرمی

نخست وزیر محترم آلبانی آقای ادی راما
مدت ۳۵ سال است که درفراق دیدن برادرم محمود فدائی جهرمی به سر می برم. سازمان مجاهدین او را در عراق اسیر خود کرد. در طول این سالهای اسارت بارها به کشور عراق سفر کردم ولی سازمان مجاهدین اجازه ملاقات با برادرم را به من نداد. اکنون از شما درخواست دارم که به درد دل من خواهر زجر کشیده برسید که سالها در حسرت دیدار برادرم بسر می برم. اکنون در خواست ملاقات با برادرم را دارم و دست یاری به سوی شما دراز می کنم .
بی بی جان فدائی جهرمی

***

پیام احترام، خواهر محمود فدائی جهرمی


آقای ادی راما نخست وزیر محترم آلبانی
من خواهر محمود فدائی جهرمی می باشم که اکنون ۳۵ سال است که در سازمان مجاهدین اسیر می باشد . مادرم همواره چشمش به درب منزل بود که روزی محمود وارد منزل شود و او را در آغوش بگیرد ولی در حسرت دیدار فرزندش این دنیا را ترک کرد. اکنون من فقط درخواست ملاقات با برادرم را دارم و از شما تقاضای کمک دارم .
احترام فدائی جهرمی

***

پیام محمد، برادر محمود فدائی


نخست وزیرمحترم آلبانی
من برادر محمود فدائی جهرمی هستم. سال هاست که من و خواهرانم در فراق او به سر می بریم. نمی دانم آیا رهبران سازمان مجاهدین از انسانیت چیزی می دانند؟ گمان نکنم! چرا که ۳۵ سال است که او اسیر این سازمان است و از اینکه او با خانواده اش ارتباط داشته باشد وحشت دارند. اقای ادی راما به ما کمک کنید تا بتوانیم برادرمان را ببینم.
محمد فدائی جهرمی

***

پیام طاهره خواهر محمود فدائی جهرمی

آقای ادی راما نخست وزیر آلبانی
من خواهر محمود فدائی جهرمی هستم. بارها رنج مسافرت طولانی و گرمای عراق را تحمل کردم به امید آنکه بتوانم بار دیگر برادرم را ببینم. مادر را چند بار با صندلی چرخ دار به عراق آوردم ولی سازمان مجاهدین حتی برای این مادر ناتوان هم بهائی قائل نشد و اجازه ملاقات او را با جگر گوشه اش نداد. اکنون برادر ما در چنگال این سازمان در کشور شما می باشد. من درخواست ملاقات با او را دارم .
طاهره فدائی جهرمی

***

پیام مملکت، خواهر محمود فدائی جهرمی


آقای نخست وزیر آلبانی
من خواهر محمود فدائی جهرمی هستم. می خواهم بگویم که شما بهتر است که چهره واقعی سازمان مجاهدین را بشناسید و بفهمید که چه فرقه خطرناکی را به کشور خود راه داده اید. فرقه ای که اجازه تماس افرادش را با اعضای خانواده نمی دهد. من مثل خواهرانم تقاضای ملاقات حضوری را با او دارم.
با تقدیم احترام مملکت فدائی جهرمی

***

پیام حسین مرادی خواهر زاده محمود فدائی جهرمی


آقای ادی راما نخست وزیر محترم آلبانی
هنوز چهره مادر بزرگم را به خاطر دارم که با چشمانی منتظر از فراق فرزندش چشم از این جهان فرو بست و اکنون مادرم را می بینم کا سالهاست باز همان انتظار کشنده را تجربه می کند. از شما درخواست دارم که حق خانواده ما را که از ابتدائی ترین حقوق انسانی است به رسمیت بشمارید و اجازه ملاقات من را با دائیم فراهم نمایید.
با تشکر حسین مرادی

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.