۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 24556
  • 17 فوریه 2020 - 10:19
  • ارسال توسط :
حسین رضایی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی:

کار سرکرده فرقه رجوی دروغ گفتن و فریب دادن است

برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: سرکرده فرقه رجوی کارش دروغ گفتن و فریب دادن است.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز اراک،  حسین رضایی با انتشار نامه ای خطاب به برادرش حسن رضایی نوشت:

حسن جان امیدوارم که حالت خوب باشد. قبلا که در عراق بودی به عراق سفر می کردم و امید داشتم که با شما دیداری داشته باشم. با این وجود هر چه به عراق سفر می کردم خسته نمی شدم و هر بار که سفری به عراق داشتم امیدوار بودم.

از زمانی که از عراق به آلبانی منتقل شده ای به شما دسترسی ندارم. انتظار داشتم طی این مدت تماسی با ما داشته باشی، لااقل با مادرت تماسی می گرفتی، خیلی نگران شماست و دلش برای شما تنگ شده است .

هر بار که به عراق سفر می کردم مادرمان روز شماری می کرد که چه زمانی به ایران بر می گردم که خبری از شما به او بدهم ولی متاسفانه دست خالی بر می گشتم و به چهره مادرم که نگاه می کردم شرمنده او می شدم. الان هم می گوید می شود باز هم حسن را ببینم؟ مگر مادرت به گردنت حق ندارد؟

چرا چسبیدی به آدم هایی که ذره ای از انسانیت در درون آنها وجود ندارد. آنقدر شما را شستشوی مغزی می دهند که شما را تبدیل کرده اند به ربات. فکر می کنی من نمی دانم در مقر شما در آلبانی چه می گذرد از زندان عراق شما را منتقل کرده اند به یک زندان بزرگتر، چندین سال عجب کلاهی سرت گذاشتند.

سرکرده فرقه رجوی کارش دروغ گفتن و فریب دادن است. هنرش همین است، جالب اینجاست که شعار آزادی هم می دهد، واقعا خنده دار است شما در آلبانی آزاد هستید؟

اگر آزادید یک تماس یک دقیقه ای با مادرت بگیر. شما اجازه این کار را ندارید می دانی چرا چون فراتراز یک زندانی هستید. چشمان خودت را بازکن عقلت را بکار بینداز فکری به حال خودت بکن. آزاد زندگی کن آزادی حق توست در فرقه ای اسیر شدی و دور خودت می چرخی و هیچ هدفی برای خودت نداری و سر در گمی، سرکرده فرقه شما و امثال شما را چندین سال فریب داده اینها دشمنان مردم ایران هستند مردم ایران اینها را نمی خواهند. تبلیغاتی که می کنند دروغ است و فریب، آینده و گذشت زمان نشان خواهد داد که سرکرده فرقه و سرانشان جایی در ایران ندارند و در نهایت به زباله دان تاریخ سپرده خواهند شد. خانواده ات کماکان منتظر شما هستند، بخصوص مادرت، منتظرت هستیم .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.