۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 23234
  • 24 نوامبر 2019 - 13:35
  • ارسال توسط :

فرقه رجوی از افشاگری اعضای جداشده در رسانه های بین المللی به شدت وحشت دارد.

تلویزیون بی بی سی اخیرا گزارشی از وضعیت اعضای جداشده و ناراضی فرقه رجوی در آلبانی تهیه و پخش کرد که موجب واکنش تند فرقه شد. فرقه رجوی به شدت جدا شده های در آلبانی را زیر کنترل گرفته و از هر روشی برای سرکوب آنها استفاده می کند.

در این گزارش که «لیندا پرسلی» و «آلبانا کاساپی» دو خبرنگار بی بی سی در آلبانی آن را تهیه کرده اند، گفته شده که صدها نفر از اعضای مجاهدین این گروه را ترک کرده اند.

برخی از کسانی که فرقه رجوی را ترک کرده اند، در گفتگو با تلویزیون بی بی سی می گویند ساختار فرقه ای و قوانین سخت آن درباره تجرد و کنترل روابط اعضای خانواده یکی از دلایلی بوده که باعث بریدن آنها از این سازمان شده است.

اعضای جداشده در گفتگو با بی بی سی گفتند با استناد به سخنان رهبران مجاهدین در لیبرتی-عراق و قبل از انتقال به تیرانا، وعده گشایش و دست برداشتن از روش های کنترل ذهن و رفتار خشن نسبت به اعضای سازمان داده بودند.

اما پس از انتقال به آلبانی شرایط ساختار سازمان مجاهدین نسبت به اعضای سازمان نه تنها تغییر نکرده بلکه خشن تر از گذشته نیز شده است.

جداشدگان از مجاهدین در آلبانی می گویند زندگی مشترک بین زن و مرد، ازدواج، تشکیل خانواده و ارتباط با خانواده، همانند سال های گذشته همچنان ممنوع بوده و حتی فکر کردن به این موضوعات نیز جرم تلقی می گردد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.