۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 23172
  • 17 نوامبر 2019 - 13:16
  • ارسال توسط :

به دنبال افزایش قیمت بنزین که موجب اعتراضاتی میان مردم شد، اتاق فکر پوشکی های فرقه رجوی عملیات روانی خود را علیه ملت ایران به صورت گسترده آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی فراق، این اتاق از صبح روز شنبه با انتشار فیلم های واقعی و جعلی و با انتشار اعلامیه های مختلف از سوی مریم رجوی مردم را به خشونت و آتش کشیدن اماکن و اموال عمومی دعوت می نماید؛ موضوعی که در ۴۰ سال گذشته و در موقعیت های زمانی خاص همواره بر آن تاکید داشته است.

فارغ از اعتراض های به حق مردم ایران، نکته دردآور این است، افرادی که در کارنامه خود چیزی جز خیانت و جنایت در حق همین ملت ندارند یا گروه های مخالف ایران که همیشه سرخوش! بوده اند در این شرایط از غار آرامش بیرون آمده و جرئت عرض اندام پیدا می کنند.

پیام ملت ایران به این بی وطن های پست که از هر تلاشی برای آشوب در داخل ایران حمایت می کنند این است که: «شماها تفاله های این خاک هستید و باید بیرون رانده می شدید، در هیچ نقطه از این سرزمین جایی برایتان نیست. شماها در همان سواحل آرام لودگی کنید و در رویاهای شیطانی خود روزگار سپری کنید!»

البته برای وطن فروش های خائن قابل لمس نیست که اعتراض به حق ملت غیور و آگاه ایران، نه به جهت نیازهای خود بلکه فقط به جهت نگرانی از وضعیت همنوعان ضعیف خود است؛ پیامی که خیلی از مردم غیور ایران در اعتراض خود اعلام نمودند. برای نمونه فیلم گلستانی های غیرتمند را می توانید ببینید تا به عمق مهربانی و نوع دوستی ملت ایران پی ببرید.

لازم به توضیح است این گونه اعتراض ها در اغلب کشورهای توسعه یافته و مدعی دمکراسی نیز به همین شکل صورت می گیرد که نوعی اعتراض مدنی محسوب می شود.

اعتراضات روز شنبه مردم به سهمیه بندی و گران شدن بنزین در شهرستان های کرج، اصفهان، تبریز، قزوین،گرگان،سنندج و یزد انجام شد اما در عین حال شایعات فراوانی نیز حول آن دست به دست شد که سوژه رسانه های فرقه منفور رجوی گردید.

 در زیر حقیقت این شایعات که رسانه های حوزه نفاق از آن بهره برداری می کنند را مشاهده می کنید:

پمپ‌بنزین‌هایی که مدام می‌سوزند!

هنوز چندساعتی از اعلام خبر سهمیه‌بندی بنزین نگذشته بود و مردم در بهت خبر اولیه بودند که اولین پمپ‌بنزین در تهران آتش گرفت؛ البته در فضای مجازی. تصاویر، دود شدیدی در پمپ‌بنزین خیابان شریعتی را نشان می‌داد که آتش آن در جوی‌های خیابان نیز جاری بود. اما اشکال کار آنجا بود که همه افراد در این فیلم با لباس تابستانی حضور داشتند. درواقع، افرادی که به دنبال برهم زدن آرامش مردم و ایجاد فضای اعتراض غیرواقعی بودند، از ناراحتی مردم استفاده کردند و فیلم مربوط به حادثه آتش گرفتن تانکر سوخت‌رسان در حدود ۲سال گذشته را به‌عنوان اعتراضات مردمی جا زده بودند.

البته آتش‌سوزی‌ها به این مورد خاتمه نیافت و ساعاتی بعد یک پمپ بنزین در خمینی‌شهر اصفهان و کمی بعد در بندرعباس هم یکی دیگر به آتش کشیده شد؛ البته باز هم در فضای مجازی. چراکه همزمان تصاویری از همان پمپ‌بنزین‌ها منتشر شد که نشان می‌داد مردم به صورت عادی در حال سوخت‌گیری خودروها هستند.

طبق اعلام سازمان آتش‌نشانی، تا زمان انتشار آن شایعات، هیچ موردی از آتش‌سوزی در پمپ‌بنزین‌ها رخ نداده بود اما به نظر می‌رسد که گروهی از طریق شایعات در حال آماده‌سازی فضا برای آشوبگران و جهت‌دهی به آنان هستند تا از طریق آشوبگران آموزش‌دیده، اعتراضات مردمی را در جهت مطلوب خود منحرف کنند. پس از انتشار این شایعات، زمینه برای اقدامات خرابکارانه مهیا شد و طی چند ساعت گذشته چند پمپ‌بنزین توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد.

سابقه اعتراضات مشابه در ایران و کشورهای منطقه نشان می‌دهد که معمولا این اقدامات خرابکارانه در همین حد محدود نمی‌ماند و یکی از اولویت‌های اصلی آشوبگران، تهییج بیشتر معترضان و تشدید التهابات با هدف کشته‌سازی در این وقایع و تهیه تصاویر از آن است.

اتفاقی که این‌بار خیلی سریع رخ داد و یک نفر در سیرجان با شلیک مستقیم به سر کشته شد. هرچند نیروی انتظامی بلافاصله قاتلان مسلح را دستگیر کرد. اما سوژه خبری برای رسانه‌های نفاق تامین شد تا مردم و پلیس را در مقابل هم قرار دهند.


این آتش‌بیاری معرکه، این بار چنان عیان رخ داد که یک کامیون در اتوبان امام علی(ع) و در انظار عمومی اقدام به تخلیه بار سنگ و آجر کرد تا با تشدید درگیری، فضای اعتراضات مردم عادی را به سمت خشونت هدایت کند.

استاد دانشگاه الاغ‌سوار!

ویدئوی دیگری که به شدت در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است، مدعی شده یک استاد دانشگاه در اعتراض به گرانی بنزین با الاغ  وارد دانشگاه شده است. اما با یک جست‌وجوی ساده می‌توان به فیلم اصلی دست یافت. این ویدئو مربوط به ۹ سال قبل است که یک دانشجو برای نشان دادن اعتراض خود به وضعیت بنزین دست به چنین اقدامی زده است.

به نظر می‌رسد دانشگاه‌ها و اساتید دانشگاه، هدف بعدی آشوبگران برای ایجاد اغتشاش است.

چینی‌ها هم به اعتراضات پیوستند!

تصویر دیگری که به دنبال تشویق به اعتراضات در ایران بود، مربوط به چین بود که با عنوان اعتراض چینی‌ها به افزایش قیمت بنزین در این کشور جا زده شد. این تصویر مربوط به تعطیلات پاییزی سال ۲۰۱۲ در کشور چین است. در آن سال عوارض جاده‌ای در چین رایگان اعلام شد که هجوم چینی‌ها برای رفتن به سفر چنین ترافیکی را ایجاد کرد. این شایعه‌سازی با موج‌های تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی همراه شد که مردم را تشویق به مسدود کردن جاده‌ها می‌کرد.

اتفاقی که از ساعات ابتدایی روز شنبه در تعدادی از شهرها کلید خورد. افراد خاصی خودروی خود را در عرض خیابان پارک کردند و با تهدید، مانع تردد دیگران در خیابان‌ها شدند. و به‌تدریج و با تحریک مردم، اعتراضات عادی را به درگیری با نیروهای انتظامی تبدیل کردند.

در پایان یادآوری می شود اتاق فکر فرقه پوشکی رجوی در گوشه ای از تیرانای آلبانی با به کار گرفتن ربات های انسان نما که دیگر توان هیچ کار عملیاتی ندارند مدام در حال تولید پیام های منفی از رویدادهای داخل ایران است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.