عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ایران با اشاره به فایل صوتی افشا شده از فرقه رجوی: گاف فرقه رجوی شانس آمریکایی‌ها برای اتهام‌زنی به ایران در شورای امنیت را از بین برد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است گافی که منافقین در انتشار فایل صوتی خود مبنی بر همدستی با سعودی‌ها در قضیه انفجارهای خلیج فارس و دریای عمان دادند، دست‌های پشت پرده را رو کرد.

به گزارش فراق، نصراله پژمانفر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به فایل صوتی افشا شده فرقه رجوی که نشان می داد با همدستی سعودی ها اقدام به انفجارهای اخیر در خلیج فارس و دریای عمان کرده اند، گفت: دستگاه های امنیتی کشور باید نسبت به این قضایا و دخالت منافقین در اقدامات خرابکارانه هوشیار باشند.وی در ادامه با بیان اینکه جریان منافقین و فرقه آنها ۴۰ سال است که از هیچ اقدامی علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران فروگذار نکرده اند، اظهار داشت: آنها بالاترین ضربه ها را به ایران زده و چند هزار ترور به همراه اقدامات خرابکارانه بسیاری در کشورمان صورت داده اند.

پژمان فر یادآور شد: منافقین در دوران دفاع مقدس به صدام و نیروی نظامی بعثی ها گرا می دادند تا راحت تر به ایران حمله کنند و امروز با سعودی ها هم کاسه شده اند تا سیاست خصمانه آنها را در ایران به اجرا درآورند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: منافقین با گاف هایی که می دهند قطعا نمی توانند جمهوری اسلامی را در شورای امنیت در موضوع انفجارهای خلیج فارس و دریای عمان مقصر جلوه دهند بلکه با افشای فایل صوتی نشان داده شد که کدام کشورها و چه دست هایی پشت پرده این خرابکاری ها است.

به گزارش فراق، بر اساس فایل صوتی منتشر شده، فرقه تروریستی رجوی و عربستان سعودی در موضوع انفجار نفتکش‌ها در الفجیره با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

انتهای پیام

 

 

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.