۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 21007
  • 23 ژوئن 2019 - 11:44
  • ارسال توسط :

مکالمه‌ تلفنی بین اعضای فرقه رجوی که فایل صوتی آن منتشر شده، نشان می‌دهد این فرقه و عربستان سعودی در زمینه موضوع انفجار نفتکش‌ها در فجیره همکاری می‌‌کند.به گزارش فراق، مکالمه‌ تلفنی بین اعضای فرقه تروریستی رجوی که فایل صوتی آن توسط ایران فرانت پیج (IFP News) منتشر شده است، نشان می‌دهد این فرقه و عربستان سعودی در زمینه موضوع انفجار نفتکش‌ها در فجیره همکاری می‌‌کند.

در این مکالمه تلفنی شهرام فاخته، عضو رسمی و مسئول یگان سایبری فرقه رجوی با حسین داعی الاسلام، عضو دیگر این فرقه که ساکن آمریکاست گفت و گو می‌کند.

در این مکالمه فاخته در سوالی به تماس عربستان سعودی با دفتر مریم رجوی، سرکرده این فرقه اشاره می‌کند و در خصوص نحوه هماهنگی بین منافقین و عربستان در فضاسازی علیه ایران در پی حمله به نفتکش‌ها در منطقه نظر داعی الاسلام را جویا می‌شود. فاخته سوال خود را اینگونه می‌پرسد: تمام تلاش‌ هفته گذشته ما انتصاب انفجارها به رژیم (ایران) بوده، سعودی‌ها در تماس با دفتر خواهر مریم پیگیر نتایج هستند و در جمع‌بندی اقدامات و عواقب احتمالی به چه محورهایی اشاره کنیم؟

داعی الاسلام در پاسخ به سوال می‌گوید: فکرمی‌کنم عواقب مختلفی می‌تواند داشته باشد. رفتن این پرونده به شورای امنیت تا دخالت نظامی و هر عاقبتی می‌تواند داشته باشد.

این گفت و گو مدرکی مستند در زمینه همکاری عربستان با گروه‌های معاند و تروریستی در زمینه اتهام افکنی و عملیات فریب در خصوص ایران است. این عملیات فریب پس از اتفاقات مشکوک و تحریک‌آمیز در منطقه در زمینه حمله به نفتکش‌ها سوالات جدی را در خصوص اینکه چه کسی پشت این حملات قرار دارد، مطرح می‌کند.

انتهای پیام

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.