۞ امام صادق(ع) می فرماید:
عید غدیر، روز عید و خوشی و شادی است و روز روزه داری به عنوان سپاس نعمت الهی است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گفت و گو
  • شناسه : 16965
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۴۵
  • ارسال توسط :

خواهر یکی از اعضای اسیر در فرقه رجوی خطاب به برادرش گفت:بهترین دوران زندگی خودت را برای کسانی تباه کردی که دشمنان مردم ایران بشمار می روند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، انجمن نجات مرکز اراک گفت و گویی با مهین نجفی،خواهر محمد جعفر نجفی، یکی از اعضای اسیر در فرقه رجوی داشته است که در زیر می خوانید:
با سلام خدمت خانم نجفی احوال شما؟ امیدوارم حال شما خوب باشد. به دلیل مشکلات کاری که دارید فرصت نکردیم با شما گفتگویی داشته باشیم .خانم نجفی از اینکه فرصتی شد با هم گفتگویی داشته باشیم بسیار خوشحال هستیم .
– با سلام من هم خوشحالم و به شما خسته نباشید می گویم .

خانم نجفی محمد جعفر چگونه به فرقه پیوست ؟

محمد جعفر با هیچ گروه سیاسی آشنایی نداشت در جامعه زندگی عادی داشت با شروع جنگ تحمیلی تصمیم گرفت برای دفاع از وطن به خدمت سربازی برود تا آنجایی که من یادم می آید خدمت سربازی محمد رو به اتمام بود و ما خیلی خوشحال بودیم و لحظه شماری می کردیم که محمد به خانه برگردد. در آخرین لحظات به ما خبر دادند که محمد اسیر عراقی ها شده است و ما شوکه شدیم و هضم کردن این موضوع برای ما خیلی سخت بود .

ببخشید خانم نجفی می خواهم خلاصه با شما صحبت کنم نمی خواهم وقت شما را بیش از این بگیرم … محمد چگونه جذب فرقه رجوی شد ؟

مدتی گذشت خبری از محمد نداشتیم در واقع سر در گم بودیم تا این که خبر به ما رسید که محمد جذب فرقه شده است. واقعا شرایط بدی برای ما ایجاد شده بود این چه بلایی که بر سر ما آمد خدمت محمد داشت به پایان می رسید اسیر شد. از طرفی به ما خبر می رسد که محمد به فرقه رجوی پیوسته .

شما در این رابطه چکار کردید ؟

دنبال کردیم ما نسبت به فرقه رجوی شناختی نداشتیم فقط شنیده بودیم که در عراق هستند در پادگانی بنام اشرف که این هم برای ما خیلی عجیب و غریب بود تا آن زمان نام پادگان اشرف را نشنیده بودیم .

وقتی شنیدید پادگان اشرف در عراق است و محمد در آنجاست کاری انجام دادید ؟

آقای بصری من برای آزادی برادرم هر کاری را انجام می دهم .. بله .. با مشکلاتی که داشتم سه الی چهار بار به عراق سفر کردم گرما و سرمای عراق را تحمل کردم ولی برای آزادی برادرم کم نگذاشتم .

در کنار پادگان اشرف چه اتفاقی افتاد ؟

در کنار پادگان اشرف با یک سری آدمها مواجه شدم که در طول زندگیم همچین آدمهایی را ندیده بودم. اصلا زبان ما را نمی فهمیدن هر چه به آنها می گفتم من فقط می خواهم برادرم را ببینم آنقدر بی ادب و بی شخصیت بودند به من بد و بیراه می گفتند از نظر من حق داشتند که این برخوردها را بکنند چون اینها در جامعه زندگی نکردند سالها در یک محیط بسته و بدور از معاشرت های اجتماعی ولی با این وجود من کوتاه نمی آمدم می خواستم هر طوری که شده صدای خودم را به برادرم برسانم و فکر می کنم صدای خودم را رساندم .

خانم نجفی چرا فرقه رجوی رفتار بدی با خانواده ها دارد ؟

آقای بصری من در جامعه زندگی می کنم دوست و دشمن را خوب می شناسم رجوی و سرانش دشمن مردم ایران هستند کینه شتری نسبت به مردم ایران دارند از طرفی خانواده ها به پادگان اشرف هجوم بردند آنهم فقط برای آزادی فرزندانشان .. رجوی از خانواده ها ضربه سختی خورد. حضور خانواده در کنار پادگان اشرف باعث شد که خیلی از افراد اقدام به فرار کنند خانواده ها تبدیل به خاری شده بودند در گلوی رجوی و مطمئن هستم در نهایت خانواده ها هستند که رجوی و سرانش را به زباله دان تاریخ می سپارند .

خانم نجفی حرف ناگفته ای دارید بزنید ؟

حرفم با برادرم است می خواهم به برادرم بگویم به چه دلیل بهترین دوران زندگی خودت را برای کسانی تباه کردی که دشمنان مردم ایران بشمار می روند کسانی که نه پایگاه و نه جایگاه در بین مردم ایران دارند طی این سالیان سر شما شیره مالیدند و از شما بدترین سواستفاده ها را کردند برادرم محمد جعفر کمی به خودت بیا هنوز هم دیر نشده ما خانواده ات همچنان منتظر هستیم که تو را در آغوش بگیریم. امیدوارم بزودی خبر بدستم برسد که محمد جعفر از فرقه رجوی جدا شده است . به امید ان روز
خانم نجفی ممنون از اینکه وقتتان در اختیار ما گذاشتید .
من هم از شما تشکر می کنم.

انتهای پیام

بیشتر بخوانید

مدیرعامل انجمن نجات: جاسوسی و جنگ روانی؛ ابزار فرقه رجوی علیه ملت ایران
یک کارشناس مسائل سیاسی و امنیتی: مسعود رجوی زنده و در اروپا است / ماموران اسرائیل از فرقه رجوی عملیات در خاک ایران را می‌خواستند
روایت جالب محمود رحمانی از جزئیات عملیات دروغ جاویدان / وقتی رجوی گفت اگر ذهنتان با رهبری یکی بود از تنگه عبور می‌کردید / باور نمی کردم همسرم این همه سال منتظر من باشد
بخشعلی علیزاده، عضو سابق فرقه رجوی: حذف فیزیکی یکی از شگردهای مسعود رجوی است / اگر کلاهی حرف می‌زد کار سازمان تمام بود
در گفت و گوی تفصیلی مدیر عامل انجمن نجات کشور با انجمن نجات مرکز استان اردبیل عنوان شد: مسعود رجوی، مرز سرخ در فرقه رجوی است /  مسؤولیت در فرقه رجوی از افسر بند رخت تا افسر امور ظرفشویی ! / فقط منافع رهبر در فرقه ها مهم است /  فرقه رجوی به شکاف در تضاد میان ایران و غرب رفته است
علی قدس، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی: فرقه رجوی به خانواده ها خیلی ظلم کرد / اعضای فرقه رجوی آدم های عجیبی بودند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.