• امروز : شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 2 December - 2023

بیانیه‌ خانواده های اسیران فرقه رجوی استان اردبیل برای انتخابات

  • کد خبر : 8719
  • 16 می 2017 - 11:26

۲۹ اردیبهشت موعد حماسه‌آفرینى دیگر در ایران اسلامی نزدیک مى‏‌شود. ۲۹ اردیبهشت، روز تجدید عهد با شهیدان والا مقام انقلاب اسلامى در پاى صندوق‏‌هاى رأى است و در این روز، مردم عزیز ما نشان می‌دهند که در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم، با نشاط و متحدّ هستند.

امروز عرصه، عرصه دیگری است. اکنون بدخواهان، منافقین و مزدوران  هدف خود را به زانو درآوردن ملت سرافراز و پرتوان ایران اعلام کرده و تمامی امکانات و ابزارهای تبلیغاتی، سیاسی و اقتصادی خود را در این راه به کار گرفته اند و از سوی دیگر عملکردها و دستاوردهای کشور ما مورد توجه بسیاری از ملت های آزاده جهان قرار گرفته و موجب شعله ور شدن بارقه های امید میان آنان گردیده است.

امسال خانواده های اسیران فرقه رجوی از استان اردبیل قاطعانه در انتخابات شرکت می کنند تا با با یاری خداوند متعال و اقتدار ایران اسلامی شاهد فروپاشی کامل فرقه رجوی و رهایی اسیران دربند آن باشند.

این فرقه خطرناک  هم اکنون آزادانه در کشورهای آلبانی و فرانسه فعالیت نموده و به کمترین حقوق انسانی برای اعضای این گروه  از جمله دیدار با خانواده ها و دسترسی به اولیه ترین وسایل ارتباط جمعی چون تلفن،  ارزشی قائل نیست.

ان شا الله که به زودی با حضور فعال خانوادهها و سیاست های مقتدرانه ایران اسلامی شاهد برچیده شدن این اردوگاه نفاق باشیم و حضور اسیران را در آغوش گرم خانواده ها شاهد باشیم .

 

جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی استان اردبیل

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=8719

نوشته های مشابه

16اکتبر
باور کن رجوی دروغ بافی می‌کند
دل نوشته‌ای برای برادرم «محمدمهدی ثابت‌رستمی»

باور کن رجوی دروغ بافی می‌کند

08اکتبر
امیدوارم به زودی برادرم را در آغوش بگیرم + فیلم
پیام ویدئویی برادر علی ابریشم‌کار

امیدوارم به زودی برادرم را در آغوش بگیرم + فیلم