تاریخ : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ Sunday, 19 September , 2021

فرقه رجوی از بردن نام شاکیان خود وحشت دارد

  • کد خبر : 30962
  • 29 آگوست 2021 - 9:15

به دنبال برگزاری دادگاه علیه سران باند تبهکار رجوی، دبیرخانه فرقه ظالم رجوی در اولین روز شهریور ۱۴۰۰ عمق سوزش خود را مجدد به نمایش گذاشت.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات، این فرقه با نشان دادن واکنش مذبوحانه از سران حکومت ایران دوباره دعوت کرد که در یک دادگاه بین المللی به همراه آنها حضور پیدا کنند .

احتمالا رجوی گور به گور شده در قبر دچار آلزایمر مفرط شده و یا خودش را به کوچه علی چپ زده است.

همانگونه که در تصویر ملاحظه می شود در ستون و لیست شاکیان پرونده علیه فرقه رجوی هیج نام و نشانی از سران حکومتی ایران مشاهده نمی شود و اگر رجوی ملعون چشم بینا دارد بهتر است ببیند که در ستون شاکیان اسامی و مشخصات ۴۲ تن از اعضای سابق فرقه درج گردیده و این دعوایی است بین اعضای سابق و رجوی که به دلیل نقض آشکار حقوق بشر علیه آنها اقامه دعوی مطرح شده است .

حال چرا رجوی دائماً سران نظام ایران را به حضور در دادگاه دعوت می کند دلیل واضح و روشنی دارد که در سه محور به آن می پردازیم:

۱-سران فرقه رجوی حتی از بردن نام شاکیان پرونده به شدت وحشت دارند چرا که می دانند عواقب پرونده مطروحه که به قطعیت رسیده و جهت اجرای حکم به دادگاه لاهه ارجاع گردیده و کلیه سوابق ننگین نقض حقوق بشر توسط ایادی رجوی را بر ملاء و پته دروغین عناصر فریبکار فرقه را در اذهان عمومی و بین المللی رسوا خواهد کرد. لذا در تمامی واکنش های مشابه به جای نام بردن از اسامی واقعی شاکیان پرونده از سران حکومت ایران نام می برند .

۲- رجوی پس از برگزاری اولین روز دادگاه جدا شدگان علیه فرقه، خوی وحشی گری خود را نشان داده و عجولانه طی پیام رسمی که در دستگاه های تبلیغاتی آنها و شبکه های اجتماعی وابسته پخش شد تمامی شاکیان را تهدید به حذف فیزیکی کرد. این واکنش حکایت از وحشت سرکرده دارد چون خوب می داند آغاز این ماجرا پایان تلخی در سطح بین المللی و داخلی برای وی در پی خواهد داشت. لذا برای رد گم کنی سران حکومت را نام مستعار شاکیان پرونده کرده و می کند.

۳- از نظر حقوقی در طرح دعوی صورت پذیرفته، اشخاص حقیقی مدعی جنایت علیه سران فرقه شدند و طرف دعوی نیز به عنوان افراد حقیقی در این پرونده مطرح شدند و براساس قوانین حاکم بر سیستم قضایی داخلی و بین المللی فرقه رجوی نمی تواند برای برون رفت از این واقعیت و جهت فرار به جلو اشخاص حقوقی از جمله سران حاکم را به دادگاه دعوت نماید. چنانچه ایادی بی سواد و مزدور رجوی کمی علم حقوقی داشتند مستمر در قبال طرح دعوی انجام شده جداشدگان، سران حکومتی را به دادگاه دعوت نمی کردند .

البته این واکنش ها نشانگر آن است که رجوی در مقابل شکایت بیش از ۲۵۰ نفر از اعضای سابق فرقه مخرب هیچ گونه دفاعی ندارد چرا که اگر حرفی برای گفتن داشت باید رو در روی شاکیان قرار گرفته و دفاعیه خود را اعلام می کرد. به رجوی شیاد و دغل باز تاکید می کنیم که برای یک بار هم که شده در طول زندگی ننگینت مرد باش و بجای دعوت از سران ایران، شاکیان واقعی پرونده یعنی جدا شدگان را برای حضور در دادگاه بین المللی دعوت کن.

انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=30962