۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 28156
  • 03 ژانویه 2021 - 9:17
  • ارسال توسط :
نمایشی نخ نما با عنوان کانون‌های شورشی

ساخت کلیپ‌های جعلی در کارخانه رنگ‌رزی رجوی

 فراق: فرقه هزار رنگ رجوی، علی رغم نمایش های حقوق بشری و توسل جستن به شوهای به ظاهر مدرنیسم برای فریب و جذب عضو در اروپا، نمی تواند ماهیت خشن و تروریستی خود را بپوشانند.

سازمان منافقین دردهه۹۰ با انواع ترفند، التماس و آویختن به مقامات عبری وعربی و پرداخت میلیون ها دلار به دادگاه های نمایشی در اروپا  توانست نام خود را از لیست های تحریم خارج کند.

آنها برای خارج شدن از بلک لیست، هزار مدل غلط کردم گفتند. از آتش زدن تمام نشریات و نوارهایی با مضمون ترانه هایی علیه امپریالیسم تا محو کردن هر آنچه نشانه ای از مخالفت با دولت آمریکا و مبارزه مسلحانه داشت. آنها پابرهنه دربه‌در به دنبال مقامات آمریکایی رفتند تا بگویند ما دوست هستیم و غلط کردیم تا حداکثر رجوی بتواند دو دهه در سوراخ موش زندگی کند

ولی دریغ از آنکه ماهیت عوض نمی شود و خوی تروریستی و خشونت همان است که بود، گویند: از کوزه همان برون تراود که در اوست.

پس از تحمل خفت و خواری چندین ساله و اخراج به آلبانی، دوباره دم خروس بیرون زد و گاها اذعان به ترور و مبارزه مسلحانه می کردند تا اینکه دوباره تمام نیات شومشان علنی شد. از اعلام هوادارای و پشتیبانی از گروه های داعش و جیش الظلم و غیره تا همکاری های گسترده علنی و غیر علنی با موساد و عربستان و آمریکا؛ خوی تررویستی و وحشی گری رجوی هیچ گاه عوض نشده و نخواهد شد. از زندانی و کشتن اعضا گرفته تا تهدید مخالفین و اقدامات تروریستی در هرکجا که بتواند و نیرویی اجیر کند.

حالا این روزها افسار پاره کرده و با قدرت نمایی پوشالی به خیال واهی یکان های شورشی در ایران راه انداخته اند تا دست به یک سری اقدامات کور و تنفرانگیز از قبیل آتش سوزی بزنند و جان مردم بی گناه را مثل همیشه به خطر بیندازند. البته اغلب هم بسیاری از این اقدامات نمایشی دروغ گویی های مضحک و ناشیانه ای است که به شکل آشکاری به سرعت افشا می شود.

سایت های فرقه در دو نمونه زیر فیلمی از به اصطلاح اقدام به آتش زدن دو مرکز بسیج گذاشته اند که با کمی دقت متوجه می شویم که فیلم ها ساختگی و مونتاژ شده است. البته مشخص نیست همان یکان های شورشی آنها را سرکیسه نموده و با به جیب زدن مقادیر هنگفتی پول فیلم های جعلی ارسال نموده اند و یا در کارخانه رنگ رزی فرقه که مسبوق به سابقه است مونتاژ کاری انجام شده است.

 در نمونه اول: عکس و فیلمی از یک دیوار و درب در مکانی نامعلوم  به نام پایگاه بسیج و به نام شهرک بهارستان، قبل از آتش زدن پلاکارد نمایش داده می شود.

 تصویر زیر:

 در قسمت دوم به اصطلاح خودشان عکس و فیلم  آتش زدن همان محل به نمایش گذاشته می شود که محل و درب کاملا با محل اصلی تفاوت می کند.

 تصویر زیر:

 در نمونه دیگر در عکس و فیلمی از محلی به نام پایگاه شهید همدانی، قبل از آتش زدن پلاکارد، از نرده ها و محل نمایشی داده می شود که با کمی دقت، متوجه سیم خاردارهای بالای نرده و تفاوت آن با مرحله بعد خواهیم شد.

تصویر زیر:

 در قسمت دوم آتش زدن نمایشی آن محل را نشان می دهند که نه از سیم خاردار خبری است و نه آن محل سابق است.

تصویر زیر:

سابقا هم گفته بودیم. این مسخره بازی ها و اقدامات مضحک نمایشی فرقه در ظاهر تنها برای نسق کشیدن از  اعضای شستشوی مغزی شده، سودمند خواهد بود و فایده دیگر برای خوش رقصی و دریافت مواجب بیشتر از اربابان احمق تر از خودشان است.

شاید مثمر ثمر باشد که مواجب بیشتری بگیرند و در مقابل حماقت و دشمنی بیشتر خود را با مردم ایران به نمایش گذارند.

گزارش از: مرتضی حیدرزاده

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.