۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 28117
  • 02 ژانویه 2021 - 10:14
  • ارسال توسط :
افشاگری دیگر از پشت پرده رابطه رژیم صهیونیستی، عربستان و فرقه رجوی در «خانه امن»:

هزینه از رژیم آل ارّه، اجرا از مزدوران رجوی / عمله‌های رجوی چگونه با تخلیه تلفنی وطن فروشی می کردند؟

سریال خانه امن در قسمت های پایانی خود از پشت پرده رابطه رژیم صهیونیستی، عربستان و فرقه رجوی افشاگری کرد.

 به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در قسمت هایی از سریال خانه امن که به تازگی پخش آن پایان یافت به رابطه فرقه رجوی و ارتباط با عربستان و رژیم اسرائیل اشاره شد و به نظر می‌رسد که خود فرقه نیز در جلسات ابتدایی و دیدار‌های خود نمی‌دانست که قرار است با نماینده رژیم اسرائیل دیدار کنند، اما در جلسه‌ای که برگزار می‌شود فردی به نام «عاموس» با پاسپورت امریکایی، ولی در اصل به نمایندگی از رژیم اسرائیل حضور پیدا می‌کند عربستان نیز به نمایندگان فرقه هویت واقعی «عاموس» را افشا نمی‌کند.

به احتمال زیاد منظور سازندگان این سریال عاموس یادلین است، اما این عاموس یادلین کیست؟
عاموس یادلین رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی و هم اکنون رئیس مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی است. وی جلسات متعددی را با نمایندگان عربستان امضا می‌کند که بر اساس آن به یک اتحاد با عربستان می‌رسد و برنامه‌هایی را برای ایجاد ناامنی در ایران طراحی می‌کند. بر اساس این تفاهمنامه و پروتکلی که امضا شده، هزینه‌های عملیات‌ها را دولت عربستان تامین می‌کند و طراحی و اتاق فکر برنامه‌ها در موساد انجام می‌شود.

بر این اساس هم‌سو کردن تمام گروه‌هایی که علیه ایران فعالیت می‌کنند خارج از نگاه و ایدئولوژی‌شان هدف اول است و این گروه‌ها باید علیه ایران اسلحه در دست بگیرند. دولت عربستان سه شرکت را با هدف پوشش در امارات، عربستان و بحرین راه‌اندازی می‌کند و طی تماسی با فرقه رجوی و جلساتی که با این سازمان برگزار می‌شود، اعضای این فرقه مسئول اجرای برنامه‌های مصوب شده می‌شود.

فرقه رجوی نیز بعد از سقوط صدام در پی آلترناتیو مناسبی بودند که بتوانند به آن‌ها تکیه کنند و از این رو به بن سلمان به لحاظ مالی و نتانیاهو به لحاظ عملیاتی و ترامپ به لحاظ حامی سیاسی رسیدند.

فرقه رجوی از سال‌های دور و با واسطه گری ترکی فیصل با رژیم اسرائیل رابطه داشته است و جلساتی در پاریس بین مسعود رجوی و نمایندگان رژیم اسرائیل برگزار شده بود فرقه به مرور تبدیل می‌شود به بازوی اجرایی عملیات‌هایی که عاموس یادلین طراحی می‌کند و بودجه آن را عربستان می‌دهد.

عاموس یادلین درباره ایران بسیار خوانده است و به خوبی ایران را می‌شناسد و یک تئوریسن و استراتژیست در رژیم اسرائیل است. او در دیدار‌های خود با منافقین با مهدی ابریشمچی از مسئولان رده بالای این فرقه گفت وگو می‌کند و مطمئن می‌شود که این سازمان دیگر با امریکا سر جنگ ندارد. حتی عاموس در این دیدار ابریشمچی را به دلیل طلاق هسمرش و ازدواج با مسعود رجوی مسخره می‌کند.

در نتیجه این جلسات مقرر می‌شود که نام منافقین از گروه‌های تروریسی خارج شده و از دفاتر این گروه از اروپا پاک شود و در عوض این سازمان علیه ایران نبرد مسلحانه را انجام بدهد، زیرا عاموس معتقد بود که سازمان منافقین از داعش سازماندهی بهتر و قویتری دارد.

به نوشته فارس، جمع آوری اطلاعات درباره صنایع دفاعی، هسته ای، بازرگانی، نفت، تخلیه تلفنی و انجام عملیات در داخل کشور از جمله وظائف سازمان منافقین است که عاموس یادلین برای آن‌ها تعیین کرده است هر چند سازمان مجاهدین خلق این روز‌ها کاملا وابسته به رژیم اسرائیل و عربستان است، اما به نظر می‌رسد با آن‌ها نیز صادقانه رفتار نمی‌کند. به طور مثال آن‌ها اطلاعاتی که از طریق تخلیه تلفنی به دست می‌آورند را به شکلی ارائه می‌کنند که انگار در همه بخش‌های داخلی کشور نفوذی دارند و با این ترفند بر سر عربستان و رژیم اسرائیل کلاه می‌گذارند تا پول بیشتری بدست بیاورند.

آنچه که در این میان مهم است این است که شهروندان و به خصوص مدیران کشور نباید مبحث تخلیه تلفنی را ساده فرض کنند، زیرا تخلیه تلفنی موضوعی است که در عین سادگی و کم اهمیت جلوه کردن، بسیار مهم و حیاتی است و به امنیت کشور خدشه زیادی وارد می‌کند.

جمع آوری اطلاعات در خصوص مشکلات داخلی جامعه، در راستای بهره برداری تبلیغی، شناسایی مشکلات دستگاه‌های اجرایی، جهت بهره برداری تبلیغی در راستای ناکارآمد نشان دادن نظام، کسب اطلاعات، در راستای دامن زدن به اختلافات جناح‌های سیاسی کشور، تلاش آگاهانه برای ایجاد اختلافات مذهبی، سیاسی و قومی در داخل کشور، کسب اطلاعات با هدف ایجاد اخلال در روابط جمهوری اسلامی در مجامع بین المللی از جمله اهداف تخلیه تلفنی است که در قالب تماس‌های شبیه به نظر سنجی، مصاحبه و فروش محصولات مختلف انجام می‌شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.