۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » فیلم
  • شناسه : 27586
  • 19 نوامبر 2020 - 11:40
  • ارسال توسط :
مادر «اسداله فیاضی» هم از جمع مادران اسیران فرقه رجوی رخت بر بست

مادری که در انتظار فرزند پای تلفن نشسته بود، رخ در نقاب خاک کشید + فیلم

فاطمه شکوری، یکی از مادران چشم انتظار اسیران فرقه رجوی رخ در نقاب خاک کشید.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، این مادر رنج دیده از اعضای پرتلاش انجمن نجات مرکز استان آذربایجان شرقی بود که سال ها برای رهایی فرزندش تلاش عاشقانه کرد.

وی بارها به کشور عراق سفر نمود اما متاسفانه سران فرقه سرکوبگر رجوی اجازه یک ارتباط چند دقیقه ای به وی ندادند.

بانو شکوری از آن زمان به بعد در انتظار فرزندش «اسداله»، پای تلفن نشسته بود اما متاسفانه این ارتباط برقرار نشد و این مادر هم، حسرت به دل چشم از این جهان خاکی فرو بست.

در زیر آخرین نامه و آخرین پیام ویدئویی فاطمه شکوری خطاب به فرزندش «اسداله فیاضی» را می بینید:

«سلام اسداله جان. خوب هستی. من نگران تو پسرم هستم. سال هاست چشم انتظار دیدار با تو ماندم. چند بار برای دیدار تو به عراق آمدم. درآنجا نتوانستم با شما دیدار کنم. بعد از آن پسر جانم من پای تلفن نشستم که شاید برای من زنگ بزنی و موقعی که به آلبانی رفتی باخبر شدم. خوشحال بودم که مثل عراق در اسارت نخواهی بود بلکه آزاد هستی ولی چند ماه از آن موقعی که گذشت دیدم برای من زنگ نزدی و نگرانی من بیشتر شده است. چه شد که برای من یک تماس ونامه نداری؟ من مریض هستم. روزهای آخرعمرم را سپری می کنم. ترس دارم بدون صحبت با تو از این دنیا بروم. اسداله جان این نامه را نوشتم شاید بدست نفری بدهند و برای من زنگ بزنی و یا نامه بفرستی. خیلی دلم تنگ شده برایت مادر جان. پدرت هم سلام دارد. قربانت: مادرت»

پایگاه خبری-تحلیلی فراق این ضایعه را به خانواده رنج دیده «فیاضی» تسلیت عرض نموده، از خداوند مهربان برای آن مرحومه رحمت و مغفرت مسئلت می نماید.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.