۞ حضرت علی (ع) :
مؤمن هرگاه سخن گويد ياد (خدا) مى كند و منافق هرگاه سخن گويد بيهوده گويى مى كند. (تحف العقول، ص212)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 26114
  • 20 جولای 2020 - 12:05
  • ارسال توسط :

میتینگ سالانه فرقه تروریستی رجوی، جمعه گذشته در حالی برگزار شد که شبکه ایران اینترنشنال این مراسم را به صورت زنده پخش کرد. این رسانه‌ها که توسط دشمنان ایران مانند سعودی تامین مالی می‌شوند مدعی اند دنبال آزادی‌خواهی در ایران هم هستند!

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، نشست سالانه فرقه رجوی تحت عنوان شورای ملی مقاومت منافقین با سخنرانی مریم رجوی سرکرده این فرقه بصورت مجازی از کشور آلبانی، مقرّ این گروه در سالهای اخیر برگزار شد و شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال متعلق به آل سعود به پوشش زنده و ویژه این نشست پرداخت.

سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از جمله گروه‌‌‌‌‌‌های تروریستی شناخته شده در جهان است که از ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۰، حیات جدید خود را در مبارزه مسلحانه با مردم ایران تعریف کرد و به کشتار و ترور در سالهای ابتدای دهه شصت پرداخت. فاز مسلحانه این سازمان از آن سال تا کنون به ترور بیش از ۱۷ هزار نفر از شخصیت های سیاسی و مردم عادی منجر شده است.

بعد از هلاکت برخی اعضای ارشد این گروه در داخل کشور، باقی مانده های آنها از سال ۶۴ به عراق مهاجرت کردند و با همپیمان شدن با رژیم بعث صدام حسین مستقیماً در جنگ تحمیلی علیه ایران مشارکت کردند.

البته دامنه جنایات این سازمان محدود به مردم ایران نبود و در عملیات مروارید، به کشتار کردهای عراق که در حال پیشروی به سمت بغداد بودند  نیز پرداختند.

اگرچه سازمان منافقین به دلیل سابقه جنایاتش در ایران و عراق، در فهرست گروه های تروریستی آمریکا، انگلستان و اتحادیه اروپا قرار داشت اما در سالهای اخیر از فهرست گروه های تروریستی خارج شده و برخی مقامات اروپایی و آمریکایی در ازای دریافت مبالغی هنگفت، پای ثابت سخنرانی های سالانه در میتینگ منافقین هستند. دشمنان جمهوری اسلامی ازجمله آمریکا در حالی به بهانه خشونت طلبی به مخالفت با ایران برخاسته اند که خود حامی یکی از خونریزترین گروه های تروریستی شناسنامه دارد جهان هستند.

روحیه رادیکال و تروریستی این سازمان، تنها شامل رفتارهای آنها با مردم ایران یا عراق نمی شود، بلکه نسبت به اعضای خودشان نیز رفتارهای خشنی بروز دادند. انقلاب ایدئولوژیک و حذف روابط زناشویی در سازمان، جدا کردن فرزندان از پدر و مادرشان و فروش آنها به خانواده های اروپایی، برگزاری جلسات اعتراف به گناهان در حضور جمع و تحمیل ازدواج سازمانی افراد (که ازدواج مریم قجر -رجوی- همسر مهدی ابریشمچی با مسعود رجوی ازجمله آنهاست)،  اقامت اجباری در کمپ های سازمان(در اشرف و آلبانی) و بیگاری کشیدن از اعضا، مجاهدین خلق را به شکل یک فرقه شستشوی مغزی شده و مخوف درآورده است.

خشونت در سازمان منافقین تا حدی بود که به گفته برخی از افراد جدا شده از این فرقه، در صورتی که سران سازمان محدودیت خروج از پادگان اشرف در عراق را برمی داشتند، هیچکس از اعضا باقی نمی ماند.

برای همین بود که بسیاری برای فرار از این وضعیت، به راههای مختلف متوسل شدند و بعضا جان خود را هم برای خلاصی از این فرقه از دست دادند. به نوشته تسنیم،  با این وجود برخی رسانه های فارسی زبان خارج کشور بارها با پوشش اخبار این گروه به حمایت از آنها پرداخته اند که ازجمله آنها تلویزیون سعودی ایران اینترنشنال و روزنامه القدس العربی بود.

البته این شبکه پیشتر نیز سابقه حمایت از تروریست ها را در کارنامه خود دارد و همزمان با حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز در سال ۹۷، تریبون خود را در اختیار سخنگوی گروه تروریستی الاحوازیه قرار داد.

تلاش ویژه این شبکه تلویزیونی از منافقین البته چندان دور از ذهن هم نبود چراکه در سال ۹۵ ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات و از تاثیرگذارترین شاهزادگان سعودی در میتینگ تبلیغاتی سرکردگان فرقه تروریستی منافقین حضور یافته و این حضور در واقع اعلام حمایت آشکار آل سعود از این فرقه تروریستی بود.

البته حمایت و پوشش اخبار این فرقه تروریستی متنها محدود به تلویزیون ایران اینترنشنال نیست. مهرماه سال گذشته شبکه تلویزیونی بی بی سی نیز نشست خبری منافقین که  ادعاهایی علیه حمله به تاسیسات نفتی عربستان مطرح کرده بودند را پوشش زنده داده بود؛ شبکه ای که هنوز هم حاضر نیست از لفظ «تروریست» برای این فرقه استفاده کند.

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.