۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 25545
  • 17 می 2020 - 9:35
  • ارسال توسط :

سالهاست شاهد غم و اندوه مادران و خانواده هایی هستیم که در فراق فرزندان خود که در کمپ های مجاهدین گرفتار حصارهای ذهنی و عینی شده اند، خمیده و چشمانشان کم سو شده ولی هرگز تسلیم شرایط نشده و باز هم کنار پنجره چشم به راه دوختند تا شاید روزی گم گشته خود را دریابند.

تلاش های بی وقفه خانواده های اعضای گرفتار درفرقه به معنای واقعی کلمه ستودنی است. آنها برای دفعات با به جان خریدن خطر جانی و گرمای طاقت فرسای عراق، به آن کشور سفر کرده و علیرغم سعی و تلاش، عوامل فرقه مجاهدین حتی اجازه مواجهه حضوری با فرزندانشان را ندادند.

درسال ۱۳۸۲ که برای اولین بار پای خانواده ها به درون کمپ اشرف گشوده شد سران مجاهدین تلاش کردند ضمن سوء استفاده ازعواطف انسانی با تاثیر گذاری به خیال خودشان خانواده ها را جذب و مورد سوء استفاده قراردهند. تا به آن روز به اصطلاح سخنگوی مجاهدین، ایشان را خانواده های مجاهدین می نامید ولی چون در راستای جذب خانواده موفقیتی عایدشان نشد به یکباره صفحه برگشت و خانواده ها با عناوین همچون مزدور و جیره خوار از جانب فرقه مواجه شدند.

حال با گذشت زمان و استقرار اعضای فرقه مجاهدین درکشور آلبانی که عملا به دلیل حمایت های بی مورد دولتمردان آلبانی البته تحت لوای آمریکا، حق قانونی خانواده برای دیدار آزاد با عزیزشان منع گردیده است و سران مجاهدین با سیل خروشان امضاء طومار از جانب خانواده ها و انسانهای آزاده در سطح جهان غافلگیر شدند در یک اطلاعیه با شتاب زدگی پویش امضاء خانواده ها را «تلاش تروریست ها برای حضور در آلبانی» عنوان نموده است. بالاخره ما متوجه نشدیم اگر مادران چشم انتظار و خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه شما تروریست هستند، پس شما کی هستید؟

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز زنجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.