۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 24996
  • 26 مارس 2020 - 13:25
  • ارسال توسط :
رسانه های فرقه تروریستی رجوی از هر دستاویزی برای نمایش خصومت با مردم ایران استفاده می کنند

فتوایی از گور!

تجربه چهاردهه اخیر نشان می دهد که عناصر، تشکل ها و رسانه های وابسته به فرقه تروریستی رجوی از هر دستاویزی برای نمایش لجبازی و خصومت با مردم ایران استفاده می کنند.

به گزارش فراق، در یکی از تازه ترین نمونه ها، بعد از تصریح مراجع دینی به لزوم حفظ حرمت اموات مسلمان که بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفته اند، و تأکید آنان بر اینکه کلیه آداب خاکسپاری از قبیل نماز، تغسیل، حنوط و تکفین حتی الامکان با رعایت ضوابط شرعی انجام شود، فرقه توریستی رجوی بیانیه ای منتسب به «مسعود رجوی» منتشر کرد و عمل به این توصیه را غیرشرعی خواند!
در بیانیه منسوب به مسعود رجوی که معلوم نیست اصلا زنده باشد و سرنوشت جسد خود او نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد از قول وی چنین فتوا داده شده است که در شرایط فعلی التزام به آداب فوق الذکر به منزله همکاری با آخوندهاست!
گفتنی است این فرقه مسلمان نما که همواره از مقدسات اسلامی به عنوان پوششی برای جنایاتش سوءاستفاده می کند، سابقه سیاهی در عدم تقید به شریعت و مذهب دارد؛ از قتل های متعدد در پیش و پس از انقلاب گرفته تا ازدواج نامشروع سازمانی با زنان شوهردار، خیانت به کشور، کشتار و شکنجه و ترور، همکاری با صهیونیست ها و سعودی ها و…
اکنون نیز به نام سرکرده اش در توصیه ای موهن، از مردم مسلمان ایران می خواهد که رفتگان خود را صرفا به دلیل ابتلا به یک بیماری مسری، از برگزاری تشریفات شرعی محروم کرده و به چال کردن آنان بسنده نمایند.
خاطرنشان می شود که هم اکنون در کشورمان درگذشتگان بر اثر کرونا با مراعات حداکثر بایسته های بهداشتی و در شرایطی کاملا قابل اطمینان، به کمک پرسنل خدوم آرامستان ها و روحانیون داوطلب، با رعایت دقیق احکام شرعی به خاک سپرده می شوند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.