۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 23964
  • 06 ژانویه 2020 - 10:39
  • ارسال توسط :

شاید تاریخ بشری، جنایتکاران، فتنه گران و خونریزان زیادی به خود دیده باشد. اما مریم رجوی بیوه سوم رهبر گور به گور شده فرقه رجوی در نوع خودش در کلیه القاب بد سرشت  بی نظیر و تک نمود است.

وی از بدو انتصاب  در محوریت و مسؤول اولی سازمان کذایی مجاهدین با طرح های گسترده سرکوب و ترور شخصیتی، اعضای گرفتار را برای کنترل بیشتر ذهنی و حتی فیزیکی در دستور کار خود قرار داد و برای به نتیجه رسیدن اهداف خود، دستور تشکیل شورای رهبری متشکل از زنان رده بالا و سرسپرده را صادر و اعلام نمود.
یکی از متدهای اصلی این عجوزه ، سوء استفاده از مذهب و عقاید و تفکرات اعضاء و به کارگیری ابزاری از اسلام بود تا دجالانه با حیله و نیرنگ و القاء هویتی اشخاص را جذب خود نماید.

در بخشی از روایت های اسلامی در تشریح ماهیت پلید دجال چنین آمده: «دجال بر الاغی که فاصله دو گوشش یک میل است خروج می‌کند و به مراهش بهشت و دوزخ و کوهی از نان و نهری از آب است و بیشتر پیروانش یهود و زنان و اعرابند ».
همانگونه که ملاحظه می شود در این روایت زیبا، ماهیت بد هیبت مریم رجوی با شخصیت پلید دجال از تشابه بسیار نزدیکی برخوردار می باشد. زنانی که در قالب شورای رهبری اهداف سرکوبگرانه مریم قجر را همچون رقیه عباسی، نسرین، فهیمه اروانی، زهره مریخی، مژگان پارسایی و غیره پیش می برند  و اعراب و یهود (حمایت های مالی عربستان و اسرائیل ) تجانس فراوانی با روایت ذکر شده در خصوص مریم قجر و فرقه وی دارد.

اشک تمساح ریختن وی برای مردم ایران که تحت فشارهای اقتصادی در حاکمیت فعلی در حال شکستن هستند و ازطرف دیگر برای تحریم و اعمال فشارحداکثری علیه همان مردم به آمریکایها گرا می دهد، دقیقا نشانه دجالیت است. بی شک مریم رجوی همان دجال است.

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز زنجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.