۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گفت و گو
  • شناسه : 23858
  • 01 ژانویه 2020 - 10:53
  • ارسال توسط :
گفت وگو با فؤاد بصری، عضو جدا شده از فرقه رجوی در اراک:

مطمئن باشید فرقه رجوی در آلبانی احساس خطر کرده است

عضو جدا شده از فرقه رجوی گفت: یکی از هنرهای فرقه رجوی هر کجا که می رود این است که یک گورستان شیک با سنگ های مرمر بنا می کند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، انجمن نجات مرکز اراک  اخیرا گفت و گویی با آقای فواد بصری از جدا شده های فعال فرقه رجوی انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:

با سلام خدمت آقای فواد بصری، هدف ما از این گفت و گو روشن کردن ماهیت بیشتر فرقه رجوی برای خوانندگان عزیز است چون ما خاطرات بد و تجربه های زیادی در رابطه با فرقه داشتیم و سعی می کنیم آن ها را منتقل کنیم تا هیچ کس در دام فرقه خطرناک رجوی اسیر نشود.

– آقای بصری شما فیلم سرازیر شدن مردم آلبانی به اشرف ۳ را مشاهده کرده اید هدف فرقه از این کار چیست ؟

 بله من فیلم را مشاهده کردم. رهبران و سران فرقه عجب کلاه بردار و فریب کارند. این همه شهروندان آلبانیایی را از کجا جمع کردند. من دو بار فیلم را دیدم این همه هزینه برای چی؟ واقعاً فرقه رجوی به حقوق بشر احترام می گذارد یا برای منافع خود و فریب دادن مردم آلبانی دست به چنین اقدامی زند .

آبان ماه ۹۸ به مدت ۵ روز از صبح تا غروب تعداد زیادی از مردم آلبانی ازخدمات پزشکی بهرمند بودند توسط یک هیئت پزشکی آمریکائی و پزشکان فرقه که هیئت پزشکی آمریکایی شامل ۱۵ دکتر متخصص و کادر درمانی به اشرف ۳ منتقل کرده بودند و هر چه بچه و پیرو جوان را برای مداوا به اشرف ۳ دعوت کرده بودند . این همه هزینه؟ مریم رجوی چرا برای اسیران در بند هزینه نمی کند؟ هر اسیری وقتی مریض می شود او را سرپایی معالجه می کنند و بعد از چند روز آن مریض می میرد. پیشنهاد می کنم که شما یک بار دیگر فیلم را مشاهده کنید آن وقت می بینید که مریم رجوی چه هزینه ای کرده است صرف کاری که جنبه تبلیغاتی دارد. شگرد و ترفند فرقه همین است اگر یادتان باشد وقتی اربابشان سرنگون شد با مردم عراق همین ریل را رفتند. بخشی از مردم عراق را دعوت می کردند به آنها غذا می دادند و از امکانات پزشکی بهره می بردند.

حالا شما سئوال می کنید هدف فرقه از این کار چیست؟ هدف فرقه در آلبانی مریم رجوی می خواهد خودش را در دل مردم آلبانی جا بیندازد و از او در کشورشان حمایت کنند اگر اتفاقی از جانب مردم آلبانی برعلیه فرقه رُخ دهد مریم قجر ازهمین آدم ها که آنها را برای معالجه به اشرف ۳ دعوت کرده یک سد برای خودش بنا کند و شروع کنند به گفتارهای مثبت در رابطه با فرقه رجوی. نمی دانم منظور من واضح بود .

– آقای بصری فرقه رجوی یا مریم رجوی در طرح های خودش موفق بوده ؟

 خیر، زمانی که فرقه رجوی در عراق بود و اربابشان صدام سرنگون شد برای ماندن در عراق نیاز به حمایت مردمی داشت ما آن زمان در پادگان اشرف بودیم و می دیدیم که فرقه به لحاظ نظامی صفر شد. عرصه بر فرقه تنگ و تنگ تر می شد. من در پشتیبانی کار می کردم . در یک نشستی گفتند ما بایستی حمایت های مردمی را بدست بیاوریم که اگر از جانب دولت عراق تهدید شدیم حمایت مردمی را داشته باشیم.شروع کردند به دعوت کردن یک سری از مردم عراق و همینطور قبایل و کدخداهای اطراف پادگان اشرف و هزینه های هنگفتی خرج می شد. ناهار می دادند. امکانات پزشکی ارائه می دادند. من در آن زمان با یکی دو تا از عراقی هایی که به اشرف آورده بودند عربی صحبت می کردم. فرقه رجوی را نمی شناختند می گفتند به ما گفتند در فلان معسکر ( پادگان ) ناهار و امکانات پزشکی می دهند. مقداری هم دینار می دهند ما هم آمدیم.

 تا چند ماهی این داستان ادامه داشت وقتی فرقه دید حمایتی از این آدمها در نمی آید دعوت کردن ها و مهمانی های مفصل را تعطیل کرد. چسبید به آمریکائیها، عقربه را به سمت آمریکائیها چرخاند این را که می گویم واقعیت دارد، چون من آنجا حاضر بودم . آمریکائیها را دعوت می کردند هر مقری موظف بود مهمانی مفصلی برای آمریکائیها ترتیب دهد و خرج هزینه های هنگفت بماند . خوشبختانه در عراق از آمریکائیها هم سودی نبردند فقط برای آمریکائیها چاپلوسی می کردند .
چرا این توضیحات را دادم ؟ مریم رجوی دلش برای کسی نمی سوزد. مطمئن باشید فرقه رجوی در آلبانی احساس خطر نموده، چنین پروژه ای را راه اندازی کرده و مردم آلبانی را با هزینه های هنگفت معالجه می کند و از آنها پذیرایی مفصلی می کند . زمان که بگذرد ترفند و فریب فرقه رجوی خودش را نشان می دهد .


– آقای بصری در توضیحاتی که دادید در ذهنم سئوال مطرح شد که چرا مریم رجوی برای اسیرانی که در اشرف ۳ هستند هزینه نمی کند ؟

برای اینکه ارزشی برای آنها قائل نیست . در اشرف ۳ خیلی از اسیران مریض هستند و در کشور آلبانی دکترها توان معالجه کردن آنها را ندارند. فرقه رجوی چرا این مریض ها را برای معالجه به خارج نمی فرستد؟ آن اسیر نگون بخت بایستی از درد جان دهد و او را در کنار اشرف ۳ به خاک بسپارند. یکی از هنرهای فرقه رجوی هر کجا که می رود این است که یک گورستان شیک با سنگ های مرمر بنا می کند. اسیران در فرقه رجوی تنها موردی که نصیب آنها می شود وقتی می میرند یک سنگ مرمر شیک نصیب آنها می شود.
اما نکته آخر
فرقه رجوی آلبانی را هم ترک خواهد کرد . فرقه رجوی منفور و نحس است و به هر کشوری پا بگذارد آن کشور با بدبختی و فلاکت مواجه می شود. همین زلزله اخیر در آلبانی بی سابقه بوده خود مردم آلبانی ماندند که این بلا از کجا بر سر آنها نازل شد .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.