۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش
  • شناسه : 23281
  • 27 نوامبر 2019 - 12:17
  • ارسال توسط :

تجربه هاى سالیان متمادى با فرقه رجوی نشان داده که هر وقت مشکلات عدیده سیاسى و ایدئولوژیکى و تشکیلاتى گریبانگیر این فرقه شده است و روند نارضایتى و فرار و از هم گسستگى در درون تشکیلات به اوج خود رسیده است مسعود و مریم رجوى و سران جانى تشکیلات به فرافکنى هاى رذیلانه و دروغ هاى شاخدار رو آورده اند تا شاید مرحمى موقت بر دردهاى لاعلاج تشکیلات نهند و از روند ریزش و نارضایتى و فروپاشى نیرو و تشکیلات جلوگیرى نمایند و موقت هم شده چند صباحى بر عمر ننگین خود بیافزایند .
با نگاهى به درون ایران و وضعیت مردم در رابطه با بالا بردن قیمت سوخت و نارضایتى آنها از فشار حاصل از این تصمیم دولت ، تبلیغات شیطان سازى رجوى چنان با فریب و دروغ پیش می رود و اخبار دروغ روى آنتن تبلیغاتى خود می برد انگار که به زودی انقلابى در ایران به وقوع پیوسته است.

مریم رجوى این پیر عجوزه دغل باز و فریب کار پیام پشت پیام می دهد که مردم به قیام برخیزند و اقتصاد ایران را به آتش بکشند تا رجوى سوار بر جامبوجت آقاى پمپئو به ایران ورود نمایند. انگار که کسى در ایران خریدار چرندیات این عجوزه و شوهرش است . همه ایرانیان شریف و میهن دوست در خارج کشور که یاوه هاى دروغین این فرقه را می شنوند کاملاً به این واقف هستند که این فرقه و رهبرى آن مزدورانى در خدمت به دشمنان ملت و سرزمین ایران هستند و نه تنها هیچ جایگاهى در بین مردم ایران ندارند حتى در بین ایرانیان خارج هم مورد نفرت و تنفر هستند و به دیده دشمن ملت ایران به آنها نگریسته می شود.
مریم رجوى با این تبلیغات فریبنده و دروغین خود در رابطه با مردم ایران فقط یک خورند و کاربرد در نظر دارد و آنهم آتش بارى شیادانه بر روى تفکر افراد اسیر در تشکیلات آلبانى است که با دنیاى بیرون هیچ ارتباطى ندارند و همانند عراق ایزوله و دور از دنیاى ارتباطات امروزى نگه داشته می شوند و فقط خوراک سیاسى آنها همین چرندیات و دروغهایى است که رجوى روى بوق شیطان سازى تبلیغى تنها رسانه خود می برد . تنها سودش براى مریم رجوى این است که شاید بر آلام نارضایتى و سرپیچى و فرار نیرو در تشکیلاتش مرهم موقتى نهد، اما محال است که بتواند همانند عراق با این تبلیغات دروغ پراکنى ذهن افراد ناراضى را قانع کند و مطمئناً دیگر محال است مریم رجوى بتواند نقشه هاى شیادى و فریب خودش را در تشکیلات پیش ببرد .
در بیرون از فرقه همانگونه که خبرهایى از اخراج مجاهدین از فرانسه روى آنتن رفت ، فرقه رجوى سخت در تنگنا و منگنه سیاسى و نیرویى در درون تشکیلات خود گرفتار شده است. به همین دلیل این روزها مریم رجوى بلاوقفه در حال برگزارى جلسه و نشست با عناصر حقوق بگیر خود در فرانسه است و روزى یکى دو جلسه برگزار می کند تا شاید بتواند روى این خبر اخراج فرقه از فرانسه را بپوشاند و ذهنها را از این موضوع منحرف نماید ، اما به هر کارى دست بزند و به هر ترفندى روى بیاورد دیگر نمیتواند مثل گذشته اهرم و تکیه گاهى بر ضد مردم ایران در دست بعضى از سیاستمداران ضد ایرانى آمریکا و اروپا باقى بماند ، تاریخ مصرف مریم و مسعود رجوى به انتهاى خود رسیده است . وضعیت سیاسى خاورمیانه و رابطه غرب و اروپا با ایران به هر سمتى کشیده شود قطعا بر ضد بقاى فرقه رجوى خواهد بود .
در رابطه با وضعیت جدا شده ها در آلبانى باید گفت مریم رجوى تمام توان ایدئولوژیکى و سیاسى و تشکیلاتى و مالى فرقه را به کار گرفته که جلوى افشاگرى جدا شده ها را سد نماید به این منظور سیستم امنیت و سیاست آلبانى را به کار گرفته و موقتا دارد خط ضد انسانى و ضد حقوق بشرى را در رابطه با نفرات جدا شده در آلبانى پیش می برد که نمونه بارز آن حصر و محدودیت براى آقاى احسان بیدى است که با فشار حداکثرى فرقه با اهرم دولت آلبانى مواجه است تا دست از افشاگرى بر علیه فرقه و مشخصاً جنایات غیر انسانى مسعود و مریم رجوى در حق جدا شده ها بردارد اما باز هم تیرش به سنگ خواهد خورد و آقاى احسان بیدى و دیگر جدا شدگان از فرقه براى احقاق حقوق خود و دیگر دوستان در بندشان دست از افشاگرى بر نخواهند داشت و تلاش و فعالیت خود را در این مورد مضاعف خواهند نمود.

گزارش از: عبدالکریم ابراهیمی

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.