بازهم یک مرده پیام فرستاد

ظاهرا در روزهای گذشته پیامکی از دیار باقی برای نیروهای درهم شکسته و از دور خارج شده مجاهدین رسیده است که سریعا آماده شوید که سرنگونی نزدیک است و مردم ایران درحال پهن کردن فرش قرمز برای کسانی هستند که دستشان تا آرنج به خون فرزندانشان آغشته است و با سنگ و کلوخ و تکه آجر بر سر همین خلق قهرمان زدند و سر و صورتشان را پر از خون کردند و برایشان شعار «ننگ ما، ننگ ما، فامیل الدنگ ما» را سر می دادند.

قدیمی های سازمان خوب می دانند که هرگاه اعتراضات و نارضایتی ها درفرقه زیاد می شد به طوریکه دیگر مسئولین قادر به سرکوب و فرونشاندن خشم بچه ها نبودند، رجوی به میدان می آمد و با تنوره کشیدن بر سر نیروهای بی کس و کار و حبس شده در قرارگاه های سازمان که بشدت مورد حمایت ارتش و حزب بعث عراق بود ، آنها را ساکت می کرد و لااقل برای مدتی کسی جرات اعتراض بصورت علنی نداشت چرا که می دانست که اگر خیلی حرف بزند، سر و کارش با انفرادی های سازمان و نهایتا با زندان ابوغریب و سازمان امنیت داخلی کشور عراق یعنی همان اداره مخابرات است و بدیهی بود که زنده در رفتن از دست اینگونه ارگان های عراق، حقیقتا کار هر کسی نبود.
مسعود رجوی به نیروهای باقیمانده در آلبانی پیامی داده که سرنگونی در بهمن ماه فرا می رسد و در پیام اخیرش به اعضاء گفته همگی دست از نارضایتی بردارید و به حرف مسئولین گوش دهید و با توسل به (انقلاب مریم)، شرایط را برای سرنگونی آماده کنید، باید به رجوی فقط یک جمله گفت: زهی خیال باطل که ایران سرنگون شود و مردم ایران هم شما را هم انتخاب کنند! یعنی درست کسانی که چهل سال عقده به قدرت رسیدن داشته اند و برای رسیدن به این مهم، از هیچ جنایت و وطن فروشی و خیانت و رذالتی هم فروگذار نبودند!  مردم ایران، هرگز وطن فروشی ها و جنایاتی که در طول سالیان سال علیه مردم ایران و کشور ایران کرده اند را فراموش نکرده و نخواهند کرد.
اینکه مسعود رجوی زنده یا مرده باشد حقیقتا اصلا فرقی ندارد. کسی که سالیان سال است که جرات نشان دادن خودش را ندارد و حتی نمی تواند نسبت به مرده بودن یا زنده بودن خودش سوال ها را پاسخ دهد و رفع ابهام کند، چه فرقی دارد که زنده فیزیکی باشد یا نباشد اما چیزی که مسلم است این است که فرقه رجوی با گره زدن سرنوشت خود با صدام حسین یعنی جدی ترین دشمن مردم ایران و با خوش رقصی برای او و برای اصلی ترین دشمنان مردم ایران یعنی آمریکا و اسرائیل و سعودی ها، بیشتر از همیشه مردم ایران را از خودش متنفر کرد. هنوز فراموش نکرده و نخواهیم کرد که منافقین حتی به شهدای جنگ تحمیلی با عراق، توهین می کردند و آنها را خائنین به کشور می دانستندآنها معتقد بودند که در فردای سرنگونی حتی خانواده آنها باید پاسخگوی خیانت فرزندانشان باشند.
به هر روی آنچه روشن و واضح است این است که وضعیت تشکیلات موریانه زده رجوی از هر زمان دیگری پوسیده تر شده است. وضعیت به قدری بحرانی است که مجبور شده اند یک پیام دروغین از سوی رجوی بنویسند و برای نیروها بخوانند بلکه شاید کمی از شدت وخامت اوضاع بکاهد اما همه می دانیم که ازاین دست پیام ها ده ها و صدها تاکنون خوانده شده و دیگر کسی را نمی فریبد. سیاست این ستون به آن ستون فرج است مجاهدین سالهاست که دیگر جواب نمی دهد ولی آنها بعد از سخنرانی بولتون که گفته بود رژیم ایران جشن چهل سالگی خود را برپا نخواهد کرد، تصور می کنند که آمریکا قصد سرنگون کردن دارد و آنها را به قدرت خواهد نشاند!

الف عباسی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز فارس

 

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.