فعالیت افشاگرانه خانوادۀ «سمیه محمدی» مردم آلبانی را نسبت به خطر فرقه رجوی آگاه می کند

خانوادۀ سمیه محمدی فعالیتهای افشاگرانه خود علیه فرقه رجوی را به شهرستانهای آلبانی گسترش دادند.

طی روزهای شنبه و یکشنبه، مصطفی محمدی و محبوبه حمزه پدر و مادر سمیه محمدی اسیر فرقۀ رجوی که برای درخواست دیدار با فرزندشان از دو ماه پیش تا کنون در آلبانی هستند بعد از فعالیتها و افشاگریهای گسترده و جلب حمایت مقامات و مطبوعات و رسانه های متعدد آلبانی و بین المللی، همزمان با روز تولد دخترشان سمیه، اقدام به مسافرت به شهرستانهای آلبانی نمودند.

آنها در شهر «اشکودر» واقع در شمال غربی آلبانی مورد حمایت و استقبال گستردۀ مردم در خیابانها، کافه ها، رستورانها، مؤسسات فرهنگی، کلیساها و مساجد این شهر قرار گرفتند.

در کلیسای این شهر اسقف کلیسا آقای «پستور کلون» پدر و مادر سمیه محمدی را مورد استقبال قرار داده و از خواست انسانی و مشروع آنها مبنی بر دیدار با فرزند دلبندشان سمیه حمایت کرد.

وی جلوگیری رهبری فرقۀ رجوی از این دیدار خانوادگی را محکوم نموده و آن را مغایر با احکام و تعالیم همۀ ادیان الهی و کتب آسمانی دانست.

همچنین آنها از مساجد مسلمانان این شهر بازدید کرده و در پست اهدای خون که در یکی از مساجد شهر برپا شده بود حاضر شده و برای بیماران آلبانی خون اهدا کردند.

آنها در این محل نیز مورد استقبال و حمایت مردم و مسلمانان مراجعه کننده به مسجد قرار گرفتند.

این پدر و مادر همچنین از شهرداری این شهر دیدار کرده و از جانب مسئولان شهرداری و مردم مراجعه کننده به گرمی مورد استقبال قرار گرفتند.

هنگام حرکت این پدر و مادر در خیابانها و اماکن عمومی و مؤسسات و انجمنهای فرهنگی این شهر آلبانی مردم دورشان جمع شده و با آنها عکس می گرفتند و از خواست آنها مبنی بر دیدار با فرزندشان حمایت کرده و به ویژه در روز تولد سمیه محروم کردن این پدر و مادر از دیدار دخترشان را محکوم می کردند.

مردم این شهر آلبانی در دیدارها و برخوردهایشان با این پدر و مادر رنجدیده می گفتند که ما واقعا نمی دانستیم اینجا در کشور ما چی می گذرد و چه فرقه ای را دولت ما در اینجا جا داده است ؟ وشما مارا متوجه این موضوع کردید.

در زیر تصاویر دیدارهای مصطفی محمدی و محبوبه حمزه و حمایتها از آنان توسط مردم و اسقف کلیسا در اماکن مذهبی و عمومی و مؤسسات فرهنگی شهرستان اشکودر آلبانی را می بینید:

انتهای پیام

 

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.