مریم قجر اعتراف کرد: هر جدا شده به اندازه ۱۰ مجاهد! کار می کند / جاسوس های فرقه در میان جداشده ها فعالیت می کنند

افشاگری های جداشده ها در طول چند مدت به قدری روی فرقه رجوی و به طور خاص مریم رجوی تاثیر گذاشته که خود مریم به صحنه آمده و گفته که جداشده ها هر کدامشان به اندازه ده تا از مجاهدین! در بیرون کار می کنند.

وی به خاطر همین به تمام نفرات تکلیف کرده و تعهد گذاشته که کاری کنند تا جداشده ها نتوانند به راحتی اقدام به افشاگری کنند. بعد از این جریان با خبر شدیم مواردی دارد پیش می آید که خودمان چون از قبل حدس می زدیم کارهای ما را فرقه بر نمی تابد، هوشیار بودیم.

آنها اول از همه از مستمری که کمیساریا می دهد شروع کردند و گفتند که این ماه آخر است و باید به فکر خودتان باشید.

وقتی این کارشان با شکست روبرو شد، به نفرات جداشده ای که مستمریشان از فرقه قطع شده بود پیام دادند که شما می توانید برای خروج از آلبانی بیائید و از ما کمک بگیرید.

در این مسأله هم آشکار شد که به دنبال اطلاعات هستند تا فرد را درگیر کنند . در کل فرقه رجوی در خیانت و جنایت ید طولایی دارند. از طرف دیگر نفراتی از جداشده ها هستند که مستمریشان را از فرقه می گیرند تا برای فرقه جاسوسی کنند. آنها تمام تحرکات و اینکه چه کسی با چه فردی هم خانه است و هم صحبت را به فرقه گزارش می کنند. حرفم این است که منافقین توطئه جدیدی برای جداشده ها می کنند، چون می دانند که هر یک نفری که الان در آلبانی الان مانده حتی هیچ افشاگری هم نکند موی دماغ فرقه است .

تمام نفرات باید هوشیار باشند که به دام فرقه و یا افرادشان با وعده و وعیدهای پوشالی نیفتند.

یادداشت از احمد دارابی

انتهای پیام

 

feraghnews.ir

فراق ، صدای رسای خانواده های اسیران فرقه رجوی است. کانال: feraghnews@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.