• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

فرشته یگانه از سرکردگان فرقه رجوی و دبیرشورای نمایشی مقاومت فرارکرد

  • کد خبر : 6347
  • 08 آگوست 2016 - 6:43

فرشته یگانه از سرکردگان فرقه رجوی

و دبیرشورای نمایشی مقاومت بصورت غیر قانونی به آلمان فرار کرد.

fereshte_yegane

فرشته یگانه دبیراعلام شده شورای نمایشی مقاومت رجوی با نام جعلی نسرین صداقتی  و رئیس و سرکرده بخش جنگ  سیاسی فرقه،  نیز همراه با زهره اخیانی فرار می کند.و به کشور آلمان ورود غیر قانونی دارد.

فرشته یگانه از سرکردگان رده اول  سازمان دروغ پراکنی و شانتاژ بر علیه جدا شدگان، مسئولین نظام ایران و مقامات متعهد عراق  است. اداره کننده سایت های بی محتوا و رجز خوان چون ایران افشاگر و آفتاب کاران و یک سری سایت ها و منابع جعلی نشر اکاذیب و دروغ با نام گروه های اروپایی که وجود خارجی ندارند و هم چنین تهیه کننده برنامه هایی به نام پرونده  که  با هزینه های کلان جاسوسی و جان کندن های بسیار سعی می کنند اخبار دست چندمی را از افراد خود فروخته ای  بدست آورند و با پرداختن و تحریف بعنوان خبرهای مهم جعل ونشر کنند.

یکی دیگر از کارهای کثیف این بخش تهیه مقالات سخیف و منتشرکردن اسامی جدا شدگان با نسبت دادن توهین های بسیار و  منتسب کردن همه آنان به بخش هایی اطلاعاتی می باشد تا راه فرار و جدایی بقیه نفرات ناراضی را سد کنند.

 اینگونه  است سرانجام  سران رده اولی که  طبق اعلام سایت های فرقه  که در زیر قید شده باصطلاح قسم هم خوردند که از تعهدات فرقه ای خود و اعضایشان حمایت کنند. پا به فرار می گذارند.

منبع: ندای حقیقت

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6347

ثبت دیدگاه

  1. این بیشرفهای وطن فروش و خود فروش به عربستان و غرب رو بگیرید و جلو چشم خانواده های داغدار اعدام کنید