• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

سفسطه های رجوی داعشی زمانی که در ایران انتخاباتی برگزار می شد .

  • کد خبر : 5164
  • 24 فوریه 2016 - 6:48

سفسطه های رجوی داعشی زمانی که در ایران انتخاباتی برگزار می شد .

 محمد رزاقیچند روز دیگر در ایران انتخابات مجلس خبرگان مجلس شورا برگزار می شود .

این موضوع یاد اوری تحلیلهای ابدوغ خیاری رجوی کوتله ابله شد .

زمانیکه در درون تشکیلات فرقه رجوی بودم رجوی داعشی با بستن کلت اهدائی صدام ملعون به کمر خود ساعتها و روز روی سن با خوردن تریاک با چائی و خرما و دود کردن سیگار پشت سر هم موضوع انتخابات بررسی می کرد که وقتی به ان روزها فکر می کنم می بینم رجوی یک عده نگون بخت سر قبری نشانده روزه خوانی می کرد که در ان قبر هیچ مرده ای نبود فقط رجوی برای نگه داشتن اعضاء در اسارتگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی به هر دریوزگی دست می زده .

رجوی داعشی برای هر موضوع انتخابات در ایران می خواست صورت بگیرد چند جمله داشت و غیر از ان چیزی بلد نبود بگوید .

ــ وقتی قرار بود در ایران انتخابات ریاست جمهوری صورت بگیرد می گفت :

ــ انتخابات ریاست جمهوری در ایران سر نوشت ساز !

در هر دوره انتخابات رجوی داعشی مدعی می شد که حتمآ در داخل ایران جناح محافظه کارسر کار خواهند امد و این یعنی دوباره شروع جنگ با عراق !

رجوی داعشی به اعضاء نگون بخت خود چنین القاء می کرد که بین ایران و عراق دوباره جنگ خواهد شد و رجوی خواهد توانست از این مسئله برای سر نگونی رژیم ایران استفاده کند .

اما برای اینکه راه فراری برای خود باز بگذارید در پایان می گفت :

ــ من که نمی دانم نتیجه انتخابات چه می شود اما یک چیزی می شد !

این حرف نهائی رجوی درتمامی انتخابات می گفت و هر زمان هم که نتیجه انتخابات بر عکس نظر رجوی داعشی در می امد مدعی می شد به خاطر وجود و حضور رجوی داعشی در عراق سران رژیم از ترس طرف مقابل را قبول کرده اند .

رجوی داعشی یک روز مدعی می شد به خاطر حضور وی در عراق اقای رفسنجانی که مقام ریاست جمهوری را در ایران داشت با پای برهنه به حضور صدام خواهد امد و از صدام خواهش خواهد کرد که جلو پیشروی رجوی بگیرند !

دقیقا یادم هست در انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ در ایران رجوی در تمام نشستها و تحلیلهائی که می داد مدعی بود ناطق نوری از قبل به ریاست جمهوری انتخاب شده و برگزاری انتخابات تنها جنبه نمایشی دارد !

اما همین که بعد از شمارش اراء پیروزی و انتخاب شدن اقای خاتمی بعنوان ریاست جمهوری اعلام شد رجوی سکوت کرد و انگار این رجوی نبود که مدعی شده بود از قبل ناطق نوری از طرف دستان پشت پرده انتخاب شده بوده .

باز یکی دیگر از سفسطه های رجوی داعشی در مورد انتخابات در ایران .

هر ۴ سال یکبار انتخابات نماینده گان مجلس در ایران بر گزار می شد رجوی در اوج عقب ماندگی و با شیادی و سفسطه بازی روی سن سعی می کرد حقیقت جامعه ایران را بپوشاند و مدعی بد حضور جناح اصلاح طلب در مجلس باعث تضعیف رزیم ایران و در نتیچه راه سرنگونی هموار خواهد کرد !

این شیوه کثیف رجوی در هر دوره انتخابات تکرار می شد و رجوی تنها یک چیز ثابت را تکرا می کرد و می گفت :

ــ انتخابات مجلس اهمیت دارد !

البته باز تکرار سفسطه باریها و می گفت من که نمی دانم کدام چه اتفاقی خواهد افتاد ولی یک اتفاقی خواهد افتاد !

همچنین رمانیکه انتخابات شورا ها در داخل ایران بر گزار می شد باز رجوی به یاوه سرائی و سفسطه بازی روی می اورد و می گفت :

ــ انتخابات شوراها تاثیر گذار !

چون یک جناح از ۲ جناح باید نماینده گان خود را به شوراها باید بفرستد از انجا که وجود شوراها در دست جناح اصلاح طلب باشد یا اصول گراها قطعآ برای سرنگون شدن رژیم تاثیر گذار !

والله به پیر به پیغمبر قسم چند سالی که بیرون از تشکیلات فرقه رجوی داعشی و موضوعات مختلف سیاسی دنبال می کنم می بینم رجوی داعشی به اندازه یک چوپان یا به اندازه یک قهوه چی هم سواد سیاسی ندارد .

واقعیت اینکه رجوی مردک ابله شیاد فقط بلد بود بعد خوردن چند نخود تریاک نوشیدن چای با خرمای بصره وپک زدن به سیگار در روی سن سفسطه بازی کند وگر نه در عالم واقع همین حرفها را در جمع ۱۰ نفره می گفت به یقین یا به ریش ندا شته اش می خندیدند و یا اینکه مستقیم به امین اباد می فرستادند .

اما چند روز دیگر هم در ایران انتخابات بهتر رجوی داعشی از سوراخ موش تحلیل ابدوغ خیاری بدهد ببینیم این بار این انتخابات که هم انتخابات مجلس خبرگان هم انتخابات نماینده گان مجلس شورا چه مدلی می باشد .

ــ این انتخابات سرنوشت ساز ؟!

ــ این اتخابات اهمیت دارد ؟!

ــ این اینتخابات تاثیر گذار ؟!

یا اینکه رجوی داعشی از سوراخ موش یک بامبول دیگر یا فیل دیگر هوا خواهد کرد .

اما به رجوی داعشی می گویم :

نتیجه انتخابات هر چه می خواهد باشد سوراخ موش خوب حفظ کن .

من هم نمی دانم چه می شود اما یک چیزی می شود . خخ

پاریس : محمد رزاقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5164