• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

تاریخ مصرف مسعودرجوی تمام شده است

  • کد خبر : 4600
  • 13 دسامبر 2015 - 12:07

تاریخ مصرف مسعودرجوی تمام شده است

بعد از اشرف و لیبرتی با آلبانی چه می کنید؟

احسان بیدیمریم رجوی باز هم که بز آوردی و بخوبی پاداش مزدوری ات را دادند. پوزه بند هفت ماده‌ای بهت زدند. چند وقت پیش در خبر ها متوجه شدم که یک طرح هفت ماده ای در کنگره به امضای اقای اوباما رسید که دران چیزی نبود جز پوست خربزه.

روی صحبتم با شما است مسعود رجوی و مریم رجوی!

بعد از سرنگونی دولت عراق شما یادتان نمیاد چون فرار کرده بودید ودراروپا زندگی میکردید ولی ما ها ، همه از پایین و بالا در کال کنفرانس ها به مسعودرجوی یا همان شیرهمیشه پنهان گفتیم که ایستادگی میکنیم برای اشرف و مسعودرجوی دربوق وکرنا دمید که بالاترین مرزسرخ من اشرف میباشد وبعدم بخوبی نشان دادکه چقدرمرد میدان بود و دو دستی هم اشرف را داد و الان هم لیبرتی.

مریم رجوی این پوزه بند هفت ماده‌ای دست مزد شما بود به پاس خوش رقصیها و به خاک وخون کشیدن مردم عراق و همرزمان خودتان دراشرف که سرانجام اربابانت گوشت را گرفتند وجول و پلاست را ازلیبرتی دارند جمع میکنند.

یادت میاید مریم رجوی که حسین مدنی که مورد کینه خودت و مسعودرجوی بودکه بعد ان را کشتید دریک نشست عمومی گفت که مسعود خطی که دارید پیش میبرید و تخاصم با دولت عراق عاقبتش خون است که مسعودرجوی هارشدو گفت یعنی میخواهی بگی من اشتباه میکنم ، نه باید پاسخ دولت عراق را بدهیم.

داستانها ی ۶ و۷ مرداد و ۱۹ فرودین و شهریور و ریختن خونها درلیبرتی دست اخر این شد .

راستی من کوری چشم ندارم ولی خبری از حضور نیروهای کلاه ابی چرا درلیبرتی نشد

براستی چرا کمپ لیبرتی را یک کمپ پناهندگی نخواندند؟

راستی چرا دراین هفت ماده ازدادن سلاح و جلیقه خبری نیست؟

راستی چرا ازاین خبری نیست که این ارتش ازادیبخش است و باید به رسمیت شناخته شود؟

براستی چرا آن مردم عراقی که دمش را میزدید برای تداوم شما درعراق تلاش نکردند؟

مریم رجوی این عاقبت مزدوری وخوش رقصی بود ، چرا که بخوبی وقتی دولت امریکا دید که به عمد دارید کار شکنی میکنید درمسایل عراق و دندان نشان میدهید و دست اخر منجر به ان کشتار شدید. از انجاییکه دیگر مردم شریف عراق از حضور شما خسته شده اند و به خوبی ماهیت شمارا دیده اند که یک ابزاری بودید برای نوکران خود و نیروهای انقلابی عراقی را به کام مرگ میبردید و یا نفرات مهم و سیاسی عراق را به سرویسهایی تروریستی میگفتید وانها را به کشتن دادید دیگر بار حضورشما درانجا معنایی ندارد و ارباب شما به کمک شما شتافت.

مریم رجوی راستی اشرف چی شد ؟ مگر مسعودرجوی نمی گفت اشرف کانون استراتژیکی نبرد است؟

مریم رجوی راستی لیبرتی چی شد ؟ با آلبانی چه خواهدی کرد؟ بنابراین الان هم باید طبق همین ۷ ماده عمل کنید و این یعنی شما حق دخالت در روند صلح درعراق را ندارید و این یعنی در هر دخالت آشکار و پنهان شما مسئول هستید.

این یعنی اینکه سماق میک بزنید و طبق همان هفت ماده مطیع شده وعمل کنید.

یعنی بالای صدها کشته وهزاران زخمی وان همه شعاردادن چه شد ؟

مریم رجوی شک نکن این اربابان به وقتش به تو هم رحم نخواهند کرد و خودت بهتر میدانی که تاریخ مصرف مسعودرجوی ام تمام شده است.

خوب اشرف را دادید و الانم لیبرتی ودست اخرم سماق دستت را نگرفت و روسیاهی ماند برای شما. راستی با آلبانی چه می کنی؟

احسان بیدی    آلبانی _تیرانا

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4600