تاریخ : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ Sunday, 19 September , 2021
محمدرضا مبین، عضو نجات یافته از فرقه رجوی

شکنجه‌گران فرقه رجوی را به سزای اعمالشان می‌رسانیم

  • کد خبر : 31242
  • 13 سپتامبر 2021 - 12:03

عضو نجات یافته از فرقه رجوی در یادداشتی نوشت: مصمم هستیم شکنجه گران و عاملان جنایات در فرقه ضدبشری رجوی را محکوم کرده و به سزای اعمالشان برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، محمدرضا مبین، عضو انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی در یادداشتی با معرفی یکی از شکنجه گر های فرقه رجوی آورده است:

فروغ پاکدل وقتی که در اشرف بود، یکی از شقی ترین شکنجه گران بود و اعضای جدید و قدیم، از شر او در امان نبودند.

اولین بار که در اتاق بازجوئی، او سر میز نشست و من دست بسته روبروی او نشانده شده بودم، پوشه ای زردرنگ جلویش گذاشته بود و می گفت ما همه اطلاعات تو را داریم که به قصد برهم زدن مناسبات ما و ترور رهبری به اینجا اعزام شدی.

هر بار دستش را روی آن پرونده می کوبید و می گفت مزدور، پاسدار، … تو مناسبات را سم پاشی می کنی، تو انقلاب ما را به تمسخر گرفتی، می خواهی مناسبات را شخم بزنی و …

فروغ پاکدل

این همه در حالی بود که من فقط می گفتم چرا اینجا تبعیض است و پسر مسعود رجوی و سایر میلیشیاهائی که بعد از من از خارج به پذیرش آمدند، به یگان های ارتش می روند ولی ما در این پذیرش زندانی شدیم؟

دو سه روز هم برای اینکه کسی جواب مشخصی به من بدهد بعد از درخواست های کتبی متعدد برای ملاقات با مریم باغبان از مزدوران چشم و گوش بسته و مفلوک رجوی، به سالن غذاخوری نرفتم تا مجبورشان کنم به من جواب بدهند. عاقبت هم آن شب سیاه در مهرماه ۱۳۷۶ فرا رسید و مرا به بهانه جواب دادن به سئوالاتم به زندان انفرادی و مخوف اسکان بردند که شش ماه طول کشید و تمام آن مدت در سلول انفرادی محبوس شدم و از درون نابود، شکسته و تهی شدم.

این زن که اکنون از درخت ها بالا می رود، یکی از اصلی ترین شکنجه گران من بود. او به همراه فاضل(محسن سیگارودی)، بازجوهای من بودند. در آن شش ماه این دو به همراه اسدا.. مثنی و تنی چند، بسیار تلاش کردند که مرا بشکنند که البته هم تا حدود زیادی موفق شدند، من روی تارموئی حرکت داده می شدم که یک طرف آن زندان ابوغریب و هشت سال زندان بود و طرف دیگر زندان انفرادی مجاهدین و در نهایت هم برگشت به مناسبات.

آنها مدام مرا از زندان ابوغریب می ترساندند و وعده بهشت مناسبات پاک مجاهدین را می دادند. زنی که امروز در آلبانی هم بی شک دست در همه  جنایات سازمان دارد، یکی از سنگدل ترین مسئولین سرکوب است که هیچ عاطفه ای در وجودش نیست. عقده های بسیار در دل دارد که کارش فقط خالی کردن کسانی است که منتقد سازمان هستند و درخواست خروج دارند.

بی شک یکی از کسانی که به پای میز محاکمه در دادگاه لاهه کشانده خواهد شد اوست و از جمله اسامی ذکر شده به عنوان شکنجه گر و زندان بان در دادگاه بین المللی لاهه خواهد بود که باید آنجا جواب بدهد که چه جنایات دیگری نیز انجام داده است. ببینیم که آیا آنجا هم عربده کشی خواهد کرد یا خود را به موش مردگی خواهد زد.

دیگر شکنجه گران نیز باید بدانند تا زمانی که در این فرقه هستند و شریک جنایات رجوی ها هستند در امان نخواهند بود، تنها راه هم این است که قبل از روز موعود دادگاه، از فرقه جداشده و به تمام جنایاتی که مرتکب شدند اعتراف کرده و بالا بیاورند که چرا جوانان بیگناه را زندانی و شکنجه کرده اند؟

حبس اجباری، زندان های بدون دادگاه، شکنجه های جسمی و روحی، بازداشت های اجباری و بدون دلیل، نشست های اجباری، ماموریت های اجباری، قتل، سربه نیست کردن ها، اجبار به خودکشی ها، اجبار به خودسوزی ها، ضرب و شتم، زندان های انفرادی طویل المدت بدون دلیل، گرفتن اعترافات اجباری در زندان ها، داشتن زندان های غیرقانونی، عدم اجازه ملاقات و تماس با خانواده برای سالهای متمادی، تجرد اجباری، و هزاران جرم و جنایت دیگر از جمله اتهاماتی است که جنایتکاران در فرقه  رجوی و امثال فروغ ها و فاضل و اسدا..ها ، باید از الان فکری برایش بکنند.

ما جداشدگان از تک تک موارد فوق به دادگاه کیفری بین المللی لاهه شکایت بردیم و مصمم هستیم شکنجه گران و زندان بانان و آمران و عاملان این جنایات را در فرقه ضدبشری رجوی، محکوم کرده و به سزای اعمالشان برسانیم و اجازه نخواهیم داد سایر دوستانمان در این فرقه بیش از این شکنجه و زندانی شوند .

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=31242

نوشته های مشابه

19سپتامبر
وقتی یک عضو را به جهت درخواست موز به باد انتقاد گرفتند
روایتی از سفر اعضای فرقه رجوی به کربلا با چشم و گوش بسته

وقتی یک عضو را به جهت درخواست موز به باد انتقاد گرفتند

18سپتامبر
فرقه رجوی مردابی است که زوال آن را نظاره‌گر هستیم