۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 28287
  • 13 ژانویه 2021 - 10:18
  • ارسال توسط :

یک عضو نجات یافته از فرقه رجوی با انتشار نامه‌ای به مجامع بین المللی نوشت: رهبران فرقه رجوی هیچ ارزشی برای جان اعضاء قائل نیستند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، به نقل از انجمن نجات مرکز همدان در نامه «منوچهر عبدی» آمده است:

اینجانب منوچهر عبدی که تا سال ۱۳۹۶ در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی در اسارت بودم، اخیراً خبرهایی از آلبانی شنیدم مبنی بر اینکه تعداد زیادی از اعضای سازمان مجاهدین خلق در آلبانی به ویروس کرونا مبتلا شده و برخی از آنان نیز از دنیا رفتند.

من و خانواده های دوستان قدیمی ام بسیار نگران هستیم چرا که همانطور که با چشمان خود دیدم اعضای این سازمان مجبور به زندگی جمعی بوده و در نتیجه از خوابگاه ها، سالن ها و سرویس های بهداشتی به صورت جمعی استفاده می کنند و این امر احتمال شیوع بیماری کرونا را زیاد می کند. ضمن آن که رهبران این فرقه حاضر به انتشار اخبار صحیح در این باره نبوده و با کتمان حقیقت، ما را بیشتر نگران می کنند.

تجربه سالیانی که من در آنجا بودم اثبات کرده که رهبران این فرقه هیچ ارزشی برای جان اعضاء قائل نیستند.

بنابراین از شما تقاضا دارم تا سازمان جهانی بهداشت به این موضوع ورود نموده و علاوه بر ارتباط گیری اعضای خانواده ها با فرزندان خود نمایندگان آن سازمان به صورت مستقیم از این اردوگاه بازدید و به روند بهداشت مقر این فرقه کنترل و نظارت داشته باشند تا از این طریق نسبت به وضعیت سلامت آنها مطلع شویم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.