۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 28242
  • 10 ژانویه 2021 - 9:58
  • ارسال توسط :
محمد ابراهیم زارعی، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی:

شرایط بهداشتی زندان رجوی با توجه به زندگی جمعی نامساعد است

برادر یکی از اسیران فرقه رجوی طی نامه ای به نمایندگی سازمان بهداشت جهانی در آلبانی، مراتب نگرانی شدید خود را در خصوص وضعیت سلامتی برادرش غلامحسین زارعی که در زندان مجاهدین خلق در آن کشور به سر می برد، ابراز نمود.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات مرکز خراسان رضوی، متن نامه محمد ابراهیم زارعی از شهرستان سبزوار به شرح زیر است:

نماینده سازمان بهداشت جهانی در کشور آلبانی
با عرض سلام و تقدیم احترام

اینجانب محمد ابراهیم زارعی برادر غلامحسین زارعی هستم که وی در زندان بسته و دورافتاده و فاقد ارتباط مجاهدین خلق در آلبانی مستقر می باشد.

من و خانواده ام سالهای زیادی است که برادرم را ندیده ایم و صدای او را از پشت تلفن نشنیده ایم و حتی پیامی از جانب او دریافت نکرده ایم و این مسئله همیشه ما را زجر داده و می دهد. اما اکنون خبری ما را به شدت نگران کرده و آن این است که از یک طرف برادرم احتمالا به بیماری ناشی از ویروس کووید-۱۹ مبتلا شده و در شرایط بسیار حادی به سر می برد و از طرف دیگر شرایط بهداشتی داخل اردوگاه با توجه به زندگی جمعی نامساعد است.

ما خانواده غلامحسین زارعی آرزویی به غیر از شنیدن صدای او و کسب خبر از سلامتی اش نداریم. البته کشور آلبانی در حمایت از مجاهدین خلق به ما ایرانیان ویزا نمی دهد و امکان سفر برای ما فراهم نمی کند. سازمان مجاهدین خلق حتی اجازه یک تماس تلفنی هم به اعضای خود نمی دهد.

من از شما درخواست می کنم تا برای رفع نگرانی من و خانواده ام از هر اقدامی که متصور است و نتیجه بخش می باشد کوتاهی نکنید تا خبری از برادرم به ما برسد و امکان ارتباط فراهم گردد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.