۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 27959
  • 19 دسامبر 2020 - 10:40
  • ارسال توسط :

مادر چشم انتظار پروانه ربیعی عباسی، با انتشار پیامی به فرزند خود نوشت: لحظه شماری می کنم که شما را یک بار دیگر ببینم .

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات مرکز اراک، نامه خانم حبیبی به دخترش پروانه ربیعی عباسی اسیر را در زیر می خوانید:

پروانه جان سلام

امیدوارم حالت خوب باشد من نگران شما هستم. نمی دانم با شیوع ویروس کرونا در کشور آلبانی شما در چه وضعیتی هستید. خیلی تلاش کردم با شما تماسی برقرار کنم. ولی متاسفانه موفق نشدم. شما هم تماسی با من نمی گیرید که از وضعیت شما با خبر شوم. نمی دانم تا زمانی که در قید حیات هستم صدای شما به گوشم می رسد یا خیر؟

چرا با من که مادرت هستم تماس نمی گیری من به گردنت حق دارم. همش به شما فکر می کنم. بیشتر مریضی هایم به خاطر نبود شماست. چرا درخواست نمی کنی که تماسی با من بگیری و مرا از نگرانی در بیاوری. من دیگه مثل سابق نیستم. مریض هستم لحظه شماری می کنم که شما را یک بار دیگر ببینم .

یک زندانی با خانواده اش تماس می گیرد شما که به قول خودتان آزاد هستید چرا به شما اجازه نمی دهند با خانواده هایتان تماس بگیرید؟ تا کی می خواهی این وضعیت اسفناک را تحمل کنی. چرا به فکر خودت نیستی حق شماست که آزاد زندگی کنی و خوش باشی. درخواستم از شما این است که تماسی با من بگیری و دل مرا شاد کنی .من همچنان منتظر شما هستم امیدوارم تا زنده هستم شما را ببینم .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.