۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » پیشنهاد سردبیر
  • شناسه : 27672
  • 26 نوامبر 2020 - 12:07
  • ارسال توسط :

«یعقوب معراجی» جدا شده جدید از فرقه تروریستی رجوی، در سلسله توییت هایی از جنایت ها و فعالیت های غیرقانونی فرقه رجوی سخنان افشاگرایانه نوشت.

به گزارش فراق، در ادامه افشاگری هایی که علیه فرقه تروریستی رجوی توسط اعضای جداشده از آن سازمان صورت می گیرد و زوایای پنهان جدیدی از کارنامه سیاه و عملکرد جنایتکارانه آنها برملا می شود، فردی به نام «یعقوب معراجی» از اعضای جداشده هم در سلسله توییت هایی به این مهم اشاره کرده است.

بر اساس این گزارش، معراجی در تویئت های که در صفحه شخصیش کار کرده این طور گفته که آماده ارائه اطلاعات کلاهبرداری ها، سواستفاده از خیریه های فرانسوی، پولشویی ها و سایر کارهای غیرقانونی آن فرقه است.

این قبیل افشاگری ها که متعاقب آزادی اعضای بریده از فرقه مخوف و تروریستی رجوی انجام می شود، همچون پتکی است که بر سر رهبران آن و اعضای پیر و فرتوت در بند دیوارهای بلند تیرانا فرود می آید.

به نظر می آید باتوجه به کاهش حمایت های غرب و به خصوص آمریکا از این فرقه، افزایش آگاهی افکار عمومی نسبت به ماهیت تروریستی آنها و فروپاشی درونی اعضای سالخورده ای که در تیرانا محبوس هستند، روزهای سخت تری در انتظار رهبران متوهم آن فرقه باشد؛ کسانی که سال هاست با وعده پوشالی براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران دست به اقداماتی تروریستی زده اند که نتیجه اش به شهادت رساندن 17 هراز نفر از مردم کشورمان شده است و نکته تاسف برانگیزتر آنکه به کارنامه خیانت ها و ترورهای خود افتخار هم می کنند!

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.