۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 27483
  • 14 نوامبر 2020 - 9:55
  • ارسال توسط :
نامه «کرمعلی شعبانپور»، برادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی به رئیس سازمان جهانی بهداشت:

«کرونا» در محیط بسته فرقه رجوی، به سرعت می تواند منتشر شود

کرمعلی شعبانپور، برادر یکی از اعضای گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی، به سازمان جهانی بهداشت نامه نوشت.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز مازندران، در متن نامه برادر حسن شعبانپور خطاب به ریاست محترم سازمان جهانی بهداشت آمده است:

ریاست محترم سازمان جهانی بهداشت

با سلام و احترام، من کرمعلی شعبانپور، برادر حسن شعبانپور، هستم. برادرم سرباز بوده و در جنگ عراق علیه ایران اسیر شده بود ولی با فریب مجاهدین خلق به اردوگاه آنان برده شد. من چندین بار به اردوگاه اشرف در عراق رفتم ولی به من اجازه ملاقات با برادرم را ندادند.

من اکنون به خاطر شیوع بیماری کرونا در آلبانی نگران سلامت برادرم هستم. خبری مبنی بر اینکه حداقل دو نفر از اعضای فرقه رجوی در بیمارستانی در تیرانا به خاطر ویروس کرونا فوت نمودند دریافت کردم. این خبر مرا بسیار نگران نموده است چون با زندگی جمعی در محیط بسته ای مانند اردوگاه مجاهدین خلق، ویروس کرونا به سرعت می تواند منتشر شود.

عالیجناب، به عنوان فردی که برادرش در تشکیلات مجاهدین خلق گرفتار شده از شما درخواست دارم در مورد وضعیت بهداشتی افراد حاضر در اردوگاه دخالت نموده و ما را از نگرانی بیرون بیاورید یا حداقل مسئولین اردوگاه را وادار نمایید تا اجازه دهند برادرم حسن شعبانپور با من در داخل کشور تماس تلفنی بگیرد تا خانواده ام دیگر نگران نباشند. پیشاپیش از همکاری شما تشکر می کنم

ایران- مازندران – آمل

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.