۞ حضرت علی (ع) :
مؤمن هرگاه سخن گويد ياد (خدا) مى كند و منافق هرگاه سخن گويد بيهوده گويى مى كند. (تحف العقول، ص212)

موقعیت شما : صفحه اصلی » فیلم » گفت و گو
  • شناسه : 26896
  • 05 سپتامبر 2020 - 4:17
  • ارسال توسط :
ثریا عبداللهی، مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی در گفت و گو با تلویزیون اینترنتی کانون آوا:

دولت آلبانی در مقابل خواسته ملاقات خانواده ها پاسخ گو باشد + فیلم

مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: بنده به نمایندگی از طرف خانواده های اسیران فرقه رجوی از دولت آلبانی می خواهم که سرکردگان این فرقه را در مقابل خواسته ملاقات خانواده ها، ملزم به پاسخ گویی کنند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، ثریا عبداللهی، مادر امیراصلان حسن زاده، جمعه شب در گفت و گو با پارسا سربی، مدیر تلویزیون اینترنتی کانون آوا اظهار کرد: از تمام مجامع حقوق بشری، از کمیته حقوق بشر سازمان ملل و از دولت آلبانی می خواهیم امکانات تماس و دیدار خانواده های دردمندی که سالها در فراق عزیزانشان هستند را برقرار کنند و خود را در جرم و گناهان این فرقه شریک نکنند.

وی تصریح کرد: ما بارها به مجامع بین المللی از جمله کمیته بین المللی صلیب سرخ و کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان نامه نوشته و اعلام کردیم که خانواده ها فقط به دنبال یک تماس با عزیزان خود هستند اما متاسفانه به هیچ یک از خواسته های آنها توجهی نشده است.

عبداللهی گفت: سران فرقه رجوی فرزندان ما را زندانی کرده و آنها را تحت فشار و تنبیه قرار می دهند که نتیجه آن تباه شدن عمر و جان جوانان عزیز ما بوده و این گناهی نابخشودنی است که تا ابد گریبانگیرشان خواهد بود.

فیلم کامل این گفت و گو را در زیر بینید:

انتهای پیام / فراق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.