۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » پیشنهاد سردبیر
  • شناسه : 26084
  • 18 جولای 2020 - 11:47
  • ارسال توسط :

خانواده های عضو انجمن نجات استان اردبیل در ارتباط زنده ویدئویی بین مراکز استان ها، همبستگی میان خانواده های اسیران فرقه رجوی را آشکار ساخته و ضمن اعتراض به حمایت دولت آلبانی از این فرقه، خواستار برقراری ارتباط با عزیزان دربند خود شدند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، در این نشست مجازی که روز پنج شنبه ۲۶ تیر ماه برای اولین بار برگزار شد،  ابتدا ثریا عبداللهی مادر دردمند امیر اصلان حسن زاده از دولت البانی درخواست کرد که مراحل ارتباط تلفنی به صورت صوتی و تصوریری را برای فرزندان اسیر فراهم کرده، دست از حمایت رفتارهای غیر انسانی فرقه بردارد و مسیر دیدار و ملاقات با عزیران دربند را در کشور البانی فراهم نماید.
در ادامه خانم مرحمت ابوالفتحی مادر چشم انتطار برات ربیعی به زبان ترکی با همان سادگی از آقای ابراهیم خدابنده جهت برگزاری همایش مادران به صورت زنده نهایت تشکر و قدردانی را داشت و با چشمان اشک آلود التماس می کرد که کاری کنید تا من پسرم را ببینم. پسرم برای جنگ و دفاع از وطن به جبهه های جنگ رفت و با داشتن همسر و فرزند دیگر بر نگشت و الان نزدیک به ۳۵ سال است که پسرم را ندیدم. از شما به عنوان مادر درخواست می کنم، التماس می کنم که پسرم را از زندان مسعود رجوی آزاد کنید.

خواهر جگر سوخته دیگری به نام طاووس مستانه، خواهر حمداله مستانه، پیام مادر چشم به راه که سه سال است مادر بار سفر ابدی را بسته، به گوش جهانیان رساند که مادرم تا لحظه مرگ در تخت بیمارستان فقط می گفت ای کاش قبل از مرگم قد و قامت پسرم را ببینم بعد بمیرم ولی ندید و رفت. از آقای خدابنده خواهش می کنم التماس می کنم مسیر رهایی برادرم را هموار کند، مادرم هنوزهم چشم به راه است.

عبداله مستانه برادر حمداله هم از زحمات آقای خدابنده مدیر عامل انجمن نجات نهایت تشکر را داشت که این برنامه بس بزرگ را فراهم کردند تا نور امیدی در قلب من برادر ایجاد کند و امیدوارم با این فعالیتها حتما برادرم رها خواهد شد. وی گفت: از دولت البانی می خواهم که مسیر ارتباط با برادرم را فراهم کند.
برادر چشم انتظار کیومرث صحبت زاده خانواده دیگر استان اردبیل بود که به زبان محلی از آقای خدابنده بابت تمامی زحمات تشکر و قدر دانی کرد و در ادامه صحبت ها گفت: مادرم با کهولت سن نتوانست در این جلسه حضور داشته باشد ولی من به نمایندگی از مادرم برای برادرم کیومرث پیام دارم که دیگر از آن فرقه ملعون رجوی باید جدا شوی، حال مادر دیگر خوب نیست هر لحظه ممکن است که برای همیشه ما را تنها بگذارد و آن وقت آمدنت سودی نخواهد داشت، تا دیر نشده به آغوش خانواده و مادر عزیزمان برگرد.

در انتهای برنامه استان اردبیل ثریا عبداللهی با قلب لرزان گفت: ما خانواده ها چهل سال است که در حسرت دیدار فرزندان خود هستیم و از شما به عنوان پدر و مسئول خانواده ها و انجمن نجات درخواست می کنم که همراه و همگام خانواده ها تا رهایی اسیرانمان از چنگال فرقه ملعون رجوی باشید.

در این نشست به جهت شرایط خاص بهداشتی خانواده های محدودی از هر استان حضور داشتند.

ویدئوی این نشست را در زیر مشاهده می کنید:

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.