۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 26029
  • 11 جولای 2020 - 12:56
  • ارسال توسط :

فرقه رجوی درآستانه پایان یافتن تحریم تسلیحاتی ایران، دست به هر عملی می زند که این تحریم لغو نشود و در این خصوص مطالب زیادی را چاپ و منتشر می کند و یا از سیمای ضد آزادی و کینه ورز خود بر زبان می آورد.
به نظر می رسد که این فرقه ضاله، اقدامات وسیع خود را کافی ندانسته و به نقل قول ازدشمنان خارجی ایران و سخنگویان نظام سلطه و تابعیت هم می پردازد.
خبر زیر یکی از ده ها خبری است که ازطرف رسانه های رجوی منتشر شده است :« عرب نیوز در لندن هشدار داد و نوشت: انقضای تحریم تسلیحاتی ایران صلح و امنیت جهانی را تهدید می‌کند. تهران منطقه را با شبه‌نظامیان تروریست علاوه بر موشکهای بالستیک و بالاتر از همه با برنامه اتمی که دارد تهدید می‌کند. با نزدیک شدن ضرب‌الاجل در مهرماه جهان با یک آزمایش واقعی در برابر تروریسم مواجه است. »
ایران قادر است که سلاح های سبک و نیمه سنگین مازاد بر احتیاج خود را صادر کرده و در عوض آن، سلاح های سنگینی که فعلا قادر به تولید آنها نیست یا می تواند تولید کند ولی کفاف نیازهای دفاعی ایران را نمی دهد، وارد کند که این امر حق هرکشوری است.

ایران تاکنون به هیچ کشوری حمله نکرده که استثنائی بر علیه او قائل شوند و اگر حضور قانونی محدودی درخاک سوریه دارد، این حضور در موافقت کامل با قوانین بین المللی قرار دارد و نه تنها این بلکه این اعمال ایران، کشور ما را در صف اول کشوران معدودی که با تروریسم مبارزه می کنند قرار داده و این کار آن قدر شفاف و قانونی بود که رئیس جمهور آمریکا در ایام پیش و پسا انتخاباتی ریاست جمهوری چهار سال پیش بدان اذعان نمود و اضافه کرد که این آمریکا بوده که به تاسیس گروه های تروریستی و تکفیری کمک کرده و در برابر ایران، برای نابودی آن سنگ تمام گذاشته است.
بنابر این موردی ندارد که یک انسان با شرفی از تقویت بنیه دفاعی ایران واهمه داشته باشد و اگر این واهمه را با خود حمل می کند، لابد ریگی درکفش دارد.
پس طرف معامله های ایران نه تروریست ها، بلکه کشورهایی هستند که یا تولید اضافه جنگ افزار دارند و یا کشورهایی که کمبود این ادوات را دارند و لازم است که این کمبودها را ازطرف معامله با کشورهای دیگر مرتفع سازند و در این امر، کوچکترین نقض قوانین و تهدید تمامیت ارضی دیگران وجود ندارد.
دیگر اینکه ایران سلاح هسته ای ندارد و نمی تواند به کشورهای مورد تعرض قرار گرفته، کمک اتمی نماید.
یا لغو تحریم تسلیحاتی ایران شامل فروش سلاح های اتمی نیست که مثلا ایران از این سلاح ها بخرد و به دیگران هم بدهد.
بنابراین ادعای دشمنان ایران بر خطرناک بودن معامله سلاح با ایران، هیچ دلیل منطقی ندارد و مخالفت باند رجوی که دهه هاست به ستون پنجم دشمن تبدیل شده، به خاطر آن است که ایران صاحب امکانات مدرن نباشد و در دفاع از سرحدات کشور دچار مشکل شده و تسلیم سلطه گران شود تا این سلطه گران، جای پایی هم برای رجوی درست کنند!

یادداشت از: نوید

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.