۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 25675
  • 30 می 2020 - 13:08
  • ارسال توسط :
سندی از حقانیت خانواده ها برای ملاقات با عزیزان خود در فرقه پلید ذات رجوی

پسری که به دنبال مادر است «مزدور» خطاب می شود!

با بالاگرفتن درخواست خانواده ها برای ملاقات با فرزندان خود در زندان اشرف۳، باند تبهکار رجوی در واکنش زبونانه ای استمرار جنگ با خانواده ها را در دستور کار خود قرار داد.

طوری که علاوه بر انبوه مقاله ها، اطلاعیه ها و موضع گیری ها در وب سایت های رسمی، شوهای تلویزیونی علیه خانواده های ایرانی در داخل و خارج به راه انداخت تا درخواست انسانی این افراد را به وزارت اطلاعات ایران وصل نماید.

یکی از این خانواده ها که در اروپا زندگی می کند، خانواده یغمایی است. امیر وفا یغمایی که پس از ۱۵ سال دوری از مادر، به مقر مجاهدین در آلبانی رفت، درخواست ملاقات داد و بلافاصله از طرف مجاهدین به عنوان مزدور متهم گردید.

مسعود و مریم رجوی برای عمق بخشیدن به ترور های اخلاقی، محمد سید المحدثین را به صحنه فرستاد و اکرم حبیب خانی مادر امیر وفا یغمایی را در بازار شام تلویزیون خود وادار نمود تا فرزند خود را مزدور بنامد و با همین ادعا به درخواست ملاقات فرزند خود پاسخ منفی بدهد.
این نمایش مسخره پرده های دیگری را هم در پی داشت تا اینکه رهبران مجاهدین، ابوالقاسم(محسن)رضایی را به برنامه ای دیگر از تلویزیون خود فرستاد تا این بار شدت عمل بیشتری از خود نشان دهد.

آنها پرویز خزایی نماینده رجوی در نروژ را به پای این مجادله کشاندند تا آنچه خود نمی توانند بگویند را از زبان او جاری سازند تا شاید تهدید های علنی مانع از تداوم درخواست ملاقات امیر یغمایی با مادرش در آلبانی و دیگر خانواده ها شوند.
پرویز خزایی چاقو تیز کن رجوی در کنار ابوالقاسم(محسن) رضایی و در برنامه زنده تلویزیونی، تهدید به ترور فیزیکی اسماعیل وفا یغمایی پدر امیر را به شنیع ترین شکل ممکن انعکاس می دهد و مورد استقبال ابوالقاسم(محسن) رضایی نماینده مسعود و مریم رجوی و دبیر شورای بی صاحب قرار می گیرد.

این گام علنی و عملی رجوی در جنگ با خانواده اعضای خود در ایران و اروپا، یک بار دیگر نشان از حقانیت خانواده ها برای ملاقات با فرزندان خود و در طرف مقابل بیانگر ذات پلید و تروریستی باند تبهکار رجوی در برخورد با درخواست ملاقات آنان می باشد. بدون شک اگر رجوی توان ترور و حذف فیزیکی دگراندیشان را داشت، حتما به کار می بست و در اروپا اقدام به ترور منتقدان و مخالفان خود می نمود!

یادداشت از: جواد فیروزمند

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.