۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام خانواده
  • شناسه : 24641
  • 24 فوریه 2020 - 9:24
  • ارسال توسط :
مهین نجفی، خواهر یکی از اسیران فرقه رجوی:

درون شما را در مقری که زندگی می کنید خالی کرده اند

خواهر یکی از اسیران فرقه رجوی با انتشار نامه ای به برادر خود گفت: شما در مقری که زندگی می کنید زندانی هستید، ذهن شما را شستشو می دهند و درون شما را خالی کرده اند.

به گزارش فراق به نقل از انجمن نجات مرکز اراک، در متن نامه مهین نجفی به برادرش «محمدجعفر» آمده است:

من تا به حال چند نامه برایت ارسال کردم ولی متاسفانه هیچ جوابی از شما دریافت نکردم. این روزها خیلی به فکرت هستم و احساس می کنم در آینده ای نزدیک تو را در آغوش می گیریم. امیدوارم که این چنین باشد چون همه خانواده نگران شما هستیم.

دلت به حال من نسوزد دلت به حال پدر و مادرت بسوزد. لااقل بعد از چندین سال یک تماس با آنها بگیر که صدایت به گوش آنها برسد. اگر این کار را انجام دهی می دانی چقدر آنها را خوشحال می کنی. هر چه فکرش را می کنم که چرا خودت را گرفتار کردی و جوانی خودت را به نابودی کشاندی نمی توانم خودم را قانع کنم.

در مقری که شما زندگی می کنید خبرها را دنبال می کنم شما آزاد زندگی نمی کنید. شما زندانی هستید. ذهن شما را شستشو می دهند و درون شما را خالی کرده اند. از خودتان اراده ای ندارید. تصمیم گیرنده کسان دیگری هستند. برای شما تصمیم می گیرند چه کاری انجام دهید، چه کاری را انجام ندهید. واقعا این هم شد زندگی؟

دلت را به چی خوش کردی این همه سال زندگی کردن در چاه و بدور از حقایق کجا را گرفتی آیا به نتیجه ای هم رسیدی؟ یا فقط ما و پدر و مادرت را داغدار کردی .

زمانی که در عراق بودی چندین بار من و مادر و چند بار با علی به عراق سفر کردیم. هر بار که سفر می کردیم امید داشتیم که با شما دیداری داشته باشیم ولی متاسفانه سران فرقه رجوی در کنار سیم خاردار آن پادگان خراب شده اشرف بد و بیراه نثار ما می کردند.

الان هم در آلبانی به قول خودشان اشرف ۳، همان شرایط عراق را برای شما به وجود آورده اند و شما نمی توانید تکان بخورید. سران فرقه و رهبرانشان در ساختن زندان مهارت خاصی دارند. محمد جعفر هنوز دیر نشده خودت را نجات بده. ما به هر لحاظ تو را تامین می کنیم نگران نباش، فقط خودت را نجات بده ما همش به فکر شما هستیم و امیدواریم هر چه زوتر خودت را نجات دهی. به امید آن روز که نزدیک است .

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.