۞ حضرت علی (ع) :
منافقین به رنگ های گوناگون در می آیند و فتنه های گوناگون به پا می کنند. (نهج البلاغه خطبه 194)

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 24378
  • 06 فوریه 2020 - 11:17
  • ارسال توسط :

چندی از دیدار ایلیر متا رئیس جمهور آلبانی از مقر موسوم به اشرف ۳ نگذشته که همسر ایشان مونیکا کروئه مازی، و ر‌ئیس جنبش سوسیالیست ها چهارشنبه نهم بهمن (۲۹ژانویه ۲۰۲۰) در مقر تروریستی رجوی ها در آلبانی حاضر و با مریم رجوی دیدار کرد.
به ظاهر میهمان نوازی مریم رجوی به مذاق خانواده رئیس جمهور آلبانی خوش آمده، شاید هم پشت پرده خبرهایی است که ازدید عموم مخفی مانده و معلوم نیست سر کرده فرقه چه فداکاری از جیب مبارک کرده که پای طایفه آقای رئیس جمهور از قلعه مانز قطع نمی شود؟

اگر تعارفات سیاسی در دنیای کنونی که بر اساس معاملات کثیف سیاسی و پشت پرده استوار گردیده را کنار بگذاریم. می توان دریافت، علاقه وافر خاندان آقای متا برای دیدارهای پی درپی از مقر فرقه رجوی صرفا برای محض رضای خدا نبوده و احتمالا پشت این ادا بازیها مسائل دیگری درحال وقوع است و به قول ایرانیها «بی مایه فطیر است. »
شایان ذکراست پس از دیدار رئیس جمهور آلبانی از مقر تروریست ها با خواسته مریم رجوی، احسان بیدی یکی از جداشدگان از آن فرقه توسط پلیس آلبانی با زیر پا گذاشتن کنوانسیون های سازمان ملل، دستگیر و روانه زندان شد.

ماجرای ملاقات خانم کروئه مازی هرچه باشد برای دولت مردان آلبانی و به طور خاص خانواده آقای رئیس جمهور، مایه سرشکستگی است که چشم بر واقعیت های ذاتی این فرقه بد نام بسته و از سرنوشت برخی شیوخ عراق که در طول سه دهه حضور در آن کشور که با پول های اهدایی رجوی بازیچه دست آنها شده بودند عبرت نگرفته اند.

جامعه خانواده های جدا شده و خانواده های اعضای گرفتار در فرقه رجوی هرگونه معامله برسر جداشدگان حاضر در کشور آلبانی را به شدت محکوم و اعلام می دارد جهان نظاره گر اعمال آنها خواهد بود .

انتهای پیام /  انجمن نجات مرکز زنجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.